neděle 30. dubna 2017

Všude růžová a srdíčka...

Dneska bylo Ticince osmnáct! A protože je jasný, jak moc si přála všechny tyhle věci, tak jsem jí to dopřála. No jó, kupovala jsem to vlastně pro sebe, protože kdo by nechtěl, jak se vyjádřila moje trenérka, Barbie koně. Myslím, že většina malých holčiček si to přála, a někomu ten sen vydrží až do patnácti. :D


Hned vedle stáje máme obří louky, kde teď rostou pampelišky, a to bylo prostě skvělý prostředí na fotky. No že jo, jak vypadáme roztomile! Teď má na sobě odpocovací deku a ohlávku s vodítkem od Eskadronu s puntíkama. Máme k tomu ještě přepravní chrániče a pro mě tašku, a všechno si to vezmeme na závody. Takže až se budeme chystat na závody, udělám další fotky a něco o tom napíšu. Jupí!


Dneska jsme měly společně drezurovej trénink. Doufala jsem v parkur, aby byly zajímavý fotky, akorát byla poslední dva dny nějaká špatná, tak jsme ji nechtěly přetěžovat. Ale to nevadí, vyfotíme parkur jindy. Jezdily jsme v růžový podsedlový dečce, bederní srdíčkový dece a čabrace. Jak jinak než růžový se srdíčkama a od Eskadronu z kolekce Nici. Na ježdění jsme sundaly bandáže na nohách, protože byla jízdárna ještě po včerejším lijáku mokrá, tak bych je měla hned šedý, což se mi fakt nechtělo.

A nakonec jedna s Ticinkou s pampeliškou za uchem a spoustou puntíků. Když jsem s ježděním skončila a odvedla Ticinku do ohrady a dala jí spoustu pamlsků místo narozeninovýho dortu, zašla jsem si na louku taky. Pro pampelišky na med.

Taky jste vždycky chtěly Barbie koně? :D

DTM 

2 komentáře:

  1. tak želám všetko dobré ♥ veľmi sa mi páčia veci ktoré si jej kúpila, tá posledná fotka je krasna ♥

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jé, ty jsi milá! Hned co za ní příště pojedu, vyřídím :) Taky se mi snad nejvíc líbí ta poslední fotka!

      Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top