středa 19. dubna 2017

10 tipů, jak mít úspěšnej den1. Vstát brzo. Klidně jen deset dvacet minut předtím, než jste zvyklý. Už to udělá rozdíl a budete mít víc času třeba na to, abyste si udělaly super snídani.
2. Ustlat si postel. Já na to často (spíš vždycky) zapomínám. Ale je pravda, že i když není můj pokoj nějak dokonale uklizenej, vypadá to hned mnohem líp. A taky když je postel ustlaná, míň mě to nutí do ní zpátky vlézt a spát.
3. Vypít sklenici vody. To mě vždycky nastartuje.
4. Zacvičit si. To máme každej jinak, někdo má rád jógu, někdo posilování, běhání, to je jedno. Jen je super strávit pár minut ráno fyzickou aktivitou. To mě vždycky nabudí a opravdu je celej den pak lepší.
5. Oblíknout se do něčeho pohodlnýho, v čem se budete cítit dobře. Budete v tom přece celej den, tak se nechcete zahazovat s nesedícím tričkem a škrtícíma džínama.


6. Udělat si snídani. Nejlíp třeba ovoce, smoothie, kaši, rostlinnej jogurt nebo müsli s mandlovým mlékem. Tyhle snídaně jsou rychlý, ale zároveň zasytí na dost dlouho a hlavně jsou strašně dobrý!
7. Během snídaně si naplánovat, co všechno chci dneska stihnout. Nejlíp si to zapsat do diáře podle důležitosti nebo času. 
8. Nezapomenout na odpočinek! Je přece důležitý taky relaxovat a nabrat síly. Nikdo nemůže pracovat celej den bez přestávky. Můžete si třeba zdřímnout, malovat, nebo třeba upéct sušenky. To je úplně jedno.
9. Před spaním omezit elektroniku a radši si číst. Nejenže si vaše oči odpočinou, ale taky si tím uděláte čas na rozečtenou knížku. Už žádný vymlouvání, že na čtení není čas, deset minut před spaním nikoho nezabije.
10. Jít spát brzo. To je snad ta nejhorší část, protože nevím jak vy, ale já prostě neumím chodit spát brzo. Pokud teda nejsem super unavená. Ale snažím se, protože pokud jdu spát brzo, nejsem ráno zas tak mimo.

Mějte krásný a úspěšný dny! Máte nějaký další tipy? 

DTM 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top