neděle 5. února 2017

Leden 2017


V dnešním článku vám ukážu pár fotek, co jsem v lednu vyfotila. Popravdě toho není moc, tenhle měsíc jsem nedělala nic moc zajímavýho. Ale bylo naprosto nádherný zimní počasí, že jo?S Ticinkou jsme si užívaly krásný zimní počasí, děsně často jsme jezdily na vyjížďky. Sice na úkor tréninků, ale to na jaře doženeme. Musíme se pořádně připravit na další sezónu, že jo! Letos nám to půjde stejně dobře jako minulý rok, to cítím v kostech. Ticinka je fakt zlato. Zase jsme byly na samostatný vyjížďce, kde jsme si to moc užily, protože jsme si mohly jezdit, jak jsme chtěly a nikdo nás nebrzdil - když je na vyjížďce před Ticinkou někdo pomalejší než ona, je děsně naštvaná a hází opravdu milý ksichtíky :D
K Vánocům jsem dostala nádherný nový nádobí. Hrnečky, misky, velkej hlubokej talíř a tenhle malej talířek. Je strašně moc roztomilej a samozřejmě ho nejčastěji používám na snídaňový ovesný kaše. Konečně jsem se je tenhle měsíc naučila udělat insragrammable, takže se určitě podívejte na můj účet, teď je tam kaší přehršel. A samozřejmě dalších vegan dobrot :) 


Jinak teda se v lednu nic moc nedělo. I když jedna věc, která mi leden vážně zpříjemnila, byla, že jsem si nechala udělat piercing! Už mám konečně svůj vysněný septum v nose :) Já zatím nemám žádnou fotku, protože není vidět, ale za dva týdny bych už měla jít na výměnu, kde mi dají tu klasickou podkovu zakončenou kuličkama. To pak snad už budu mít hezký fotky, který vám příští měsíc, nebo v nějakým článku přímo o piercingu, ukážu. Už se na něj těším! :)

Jakej byl váš leden?

DTM 

8 komentářů:

 1. Můj leden teda taky nic moc, ale zato únor to rozjíždí hned od začátku :D Hrozně moc se těším na fotku tvýho piercingu, tak snad už se brzo dočkám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážně? Snad to rozjíždí v dobrým smyslu! ;) Jé, to jsem strašně moc ráda, že se těšíš, já taky! :D

   Vymazat
 2. Můj leden nestál za nic, ale už je ten mesíc za mnou a před sebou máme únor :) Moc se těším, až nám ukážeš svůj piercing :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že jo, prostě se nic moc nedělo! Teda jo, ale ve škole, což není nic moc :D Moc děkuju, že se těšíš! Ani jsem netušila, že to bude tolik lidí zajímat :)

   Vymazat
 3. Můj leden nestál za nic, bylo toho na mě strašně moc. Snad bude tento měsíc lepší a pokud ne, jsou přede mnou další měsíce a jednou to přece vyjít musí :) Jop, tvůj instáč je boží :) Těším se na článek o piercingu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsi toho měla tolik, viď! Jasně, určitě bude někdy naprosto skvělej měsíc :) Moc děkuju - a já se taky těším ;)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top