středa 15. února 2017

Jak na hezčí den
Já potřebuju poslední dobou velkou dávku pozitivní energie a myšlenek, proto si občas napíšu do diáře nějaký malý radosti, co mi ten den vykouzlily úsměv na tváři. Říkám si, že bych se měla pokusit najít něco veselýho na všem. Nejde to vždycky, já vím. Sama jsem idealistka, a když si něco vysním a ono to nevyjde, jsem pak děsně naštvaná. Nakonec se ale vždycky najde někdo nebo něco, co z toho přetvoří veselou záležitost. Takových lidí, co vás podrží, je potřeba mít okolo sebe hodně. Nespočet nakopávačů. To už je jedno, jestli to jsou lidi, co vás uznávají a mají rádi, nebo obrázky a texty nalepený na zdi či v diáři. 

Mám pro vás malý seznam věcí, co udělat pro svoji psychiku. Jak se potěšit a mít neustále motivaci něco vytvářet. Docela by mě zajímalo, jestli ty, co si dávali předsevzetí na tenhle rok, to ještě teď drží. 

Hodně pít. Já sama jsem se to naučila až teď, ale doopravdy poznám rozdíl mezi dny, kdy piju jako obvykle a kdy málo. Bolí mě hlava, není mi dobře. A to rozhodně není něco, co chci.
Cvičit, tančit, jít ven nebo na vyjížďku. Neskutečně si u toho vyčistím hlavu, na nic nemyslím, jen na to, jak je mi dobře. To, že ze sebe vydáváme nějakou fyzickou námahu, je prostě skvělej pocit. A co potom ty hormony štěstí!
Odpočinout si a nečerpat novou energii. Není možný jet naplno 24/7. Každý den si musím udělat chvilku pro sebe a uvolnit se, čímž myslím třeba něco namalovat, přečíst nebo napsat. U takových činností se neskutečně odreaguju. Obzvlášť když u toho piju oblíbenej čaj. Ách...
Odměnit se! Udělaly jste dneska něco, za co jste na sebe pyšný? Tak to se potom musí oslavit, že jo. Já si třeba udělám nebo koupím něco dobrýho, jdu s kamarádkou do kina nebo zajdeme na čaj a popovídáme si. Na to není vždycky pořádně čas, a to, že se vidíme každej den ve škole, na tom nic nemění!
Hodně spát. Třeba minulej týden jsem toho naspala hrozně málo a to jste mě měly vidět. Já byla tak nepříjemná, neustále bez energie a prostě úplně mrtvá! Vážně si proto radši odpustím dva díly Přátel a půjdu spát brzo.

Jak jste na tom vy? Jak si udržujete dobrou náladu? :)

DTM 
Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top