neděle 8. ledna 2017

Radosti z Dyzajn Marketu a Vídně


Dneska bych vám ráda ukázala ty roztomilosti, co jsem si koupila na Dyzajn Marketu a ve Vídni na vánočních trzích. V minulém článku jsem vás o ně ochudila, ale hnedka to napravíme, že jo? Zajímalo by mě, kolikrát v tomhle článku napíšu slovo roztomilý.


Jé, tady je vlastně ještě pár věcí z adventního kalendáře! Vybrala jsem pár věcí do mýho soukromýho papírnictví. Pořádnou dávku lepíků jste viděly v minulých radostech, který jsem fotila asi v půlce prosince. Samozřejmě nesmí chybět právě ty, ve tvaru srdíčka s mašličkou, což je strašně sladký! Pak notýsek s chevron potiskem a další obrovská sponka. A taky placka ze Zootu s vtipným nápisem. Tu jsem vám vlastně ukázala taky v jednom článku! Tak teď jsem ji dostala :) A celý je to focený na nádherným tácku od Cook Smart taky ze Zootu, kterej jsem dostala k Vánocům. Je děsně fotogenickej, tak je ho na mým insta teď až moc :D Jo a ta chlupatá bambulka je taky z adventního kalendáře. Mně se popravdě vůbec nelíbily, když začaly bejt v módě a všichni je nosili, ale jakmile ten boom trochu upadl, nějak mi to začalo připadat hezký. A když jsem viděla tuhle roztomilost v růžový verzi, nějak jsem tomu propadla.To, co vám teďka ukážu, je prostě něco dokonalýho. Je to modrý kalíšek s stromem. Já vim, takhle to zní divně, ale já jsem se do kalíšků zamilovala. Teda, jde o to, že já miluju čajovny a tam jsou čaje většinou v takových kalíškách, tak možná proto. Už se moje sbírka ještě o jeden rozrostla :) A málem bych zapomněla říct, kde jsem na to narazila! To bylo ve Vídni, když jsme procházely nějaký uličky a vánoční trhy, a narazily jsme na obchůdek se svíčkama, čajema a různýma doplňkama do bytu, a tam jsem ho právě uviděla. Nejhezčí na tom obchůdku stejně byla ta vůně a to, že tam měli kamna. :D


Já jsem si toho na trzích zas tak moc nekoupila, vlastně jenom ten kalíšek a tenhle dřevěnej domeček. Ten jsem objevila ve stánku s různýma výrobkama ze dřeva a do tohohle domečku s krásným nápisem. 


Když jsem na Dyzajn Marketu objevila tuhle taštičku, měla jsem jasno- Tu musím mít! A tak ji taky mám. Já jsem už dlouho hledala nějakou, co by byla velká, aby se do ní schovaly všechny moje potřebnosti, ale zároveň ne zas tak velká, a roztomilá. Jo, mám hodně vysoký požadavky a občas ani já nevim, co vlastně chci :D Ale tahle taštička to dokonale splňuje! A hlavně, podívejte se na ten potisk. Protože se mi ták moc líbí, musela jsem vám ho vyfotit ještě detailněji! Já totiž nedokážu odolat ničemu, na čem jsou lišky.
Poslední věc z Dyzanj Marketu a vlastně i tohohle článku je růžová kytička, která se dá použít třeba do vlasů nebo jako brož. Přišlo mi, že by se to k dredům mohlo hodit, co říkáte? :)

Jakou radost jste si v poslední době udělaly vy? Moc se těším na vaše komentáře :)

DTM 

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Já taky! Jsi na správnym místě, tady se to takovýma kravinkama jen hemží :D

   Vymazat
 2. Jé, ta taštička je moc pěkná :) a ten kalíšek jakbysmet. Líbí se mi jeho barva a detail stromečku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc! Taky se mi ten stromeček neskutečně líbí :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top