čtvrtek 12. ledna 2017

Planner Goodies a tipy na organizaci diáře | Filofax

Po hodně dlouhý době mám pro vás článek s mým diářem! Dneska to bude o organizéru na veškerý diářový nutnosti a radosti a blbosti. Taky vám dám pár dalších tipů, jak si diář dobře zorganizovat, protože to se přece na začátek roku hodí, že jo?


Já jsem si teď diář zorganizovala jinak. Mám na jedný stránce celej týden, kde si píšu věci, co mě čekaj, a na druhý stránce mám naprosto prázdnej list, takovou nástěnku nápadů, kterou si vyzdobím podle svých představ. Dávám si tam samolepky od Fleppi, kde jsou týdenní odškrtávácí boxy a pitnej režim. Já jsem si nechtěla ty samolepky na pití lepit na každej den, takže pro mě jedna kapička znamená jeden den. A popravdě mi to doopravdy pomáhá! Vždycky jsem měla problém s tím, abych hodně pila, a teď to docela plním, protože mě vždycky hrozně vytočí, když nějaká kapička je prázdná. Takže abych se ušetřila toho hněvu sama na sebe, fakt radši piju. Fleppi má taky úžasný samolepky na uklízení, do školy, a na co si vzpomenete. Já ji fakt miluju na rozhodně plánuju další obří nákup! Samolepek totiž není nikdy dost :) Mám ještě hodně samolepek z Momenteeczech, o čemž jste už určitě slyšely. Každopádně jejich samolepky mám taky moc ráda, nejradši mám ale arch to do, protože je tam spousta malinkých "třídících" samolepek, co vám skvěle pomůžou v organizaci. Taky si na tu stranu lepím jeden post it lepík, kde si napíšu pár oblíbených receptů z toho týdne. To když nemám vůbec inspiraci, tak si prohlídu diář a je to mnohem lepší než kuchařka! Jo a co jsem vám chtěla ukázat, že jsem si vytiskla několik roztomilejch papírků, jak mít lepší den, zalaminovala je, udělala dírky a teď mě to v diáři motivuje každej den :)
A teď k tomu, na co jsem se těšila celej článek: můj organizér na všechny papírnický potřebnosti. Objednala jsem si ho na aliexpresu a popravdě netuším, jakej přesně to byl, tak link není přesnej. Každopádně to má takový množství kapsiček, schovek a vychytávek, že je to naprosto geniální věc! Mám v tom naprosto všechno, co potřebuju. Barevný tužky a zvýrazňovače, sponky a svorky, samozřejmě samolepky, lepíky, různý výstřižky a papírky, co někdy využiju, a taky zalaminovaný přední strany do diáře. 
Jak si organizujete diář vy? Máte nějaký vychytávky?

DTM 

8 komentářů:

 1. tak tento tvoj diár vyzerá naozaj krásne ♥ wow

  OdpovědětVymazat
 2. Diář jsem si nikdy neorganizovala nějak speciálně, ale letos to chci změnit, takže už jsem si k tomu objednala různé nálepky a razítka :D
  HAUTE BASICS giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že letošní rok je na to přesně akorát! Asi tak, takovýhle věci jsou naprostý nutnosti :)

   Vymazat
 3. Jééé, tys byla na piercingu v Hellu? :) kampak sis ho nechala dát?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Joo! Odhodlávala jsem se k tomu strašně dlouho a konečně jsem do toho praštila :) Mám septum v nose, teda zatím je to píchlý a je tam na měsíc jen takovej dočasnej, ale pak tam půjdu na přendání a to už budu mít klasickou podkovu s kuličkama. Hrozně se těším, protože teď není vůbec vidět, že bych nějakej měla :D

   Vymazat
  2. Ty brďo, tak to je pecka! Zrovna septum se mi hrozně líbí, akorát lidi prostě nejsou zvyklí, tak ti přeju, aby tě co nejmíň přirovnávali ke kravám a podobně :D Já jsem hrozně chtěla jít na dermály, jenže mně všechno strašně hnisá. V pupíku i v nose jsem musela po nějaké době piercing vyndat, protože to tělo prostě nechtělo :/ Je to neuvěřitelný, ale hnisá mi i druhá dírka v uchu a to ho mám píchlý už asi 20 let :D.
   Snad se tě tohle týkat nebude a věřím ,že už se rozně těšíš na normální podkovu :) užívej si to! :)

   Vymazat
  3. Mně se taky hrozně líbí, ale přesně jak říkáš - buď se to lidem líbí, nebo jim to připadá kravský :D Jak to zatím není vidět, tak jsem tolik narážek o kravách zatím neslyšela, ale až tam budu mít podkovu... úf, to bude hustý :D
   Jéžiš, to je mi líto, že s tím máš takový problémy! To musí bejt hrozný, když se k piercingu odhodláš, a pak ho musíš vyndat! Strašně doufám, že mě se tohle nestane :/ Jinak mně se taky dermály strašně líbí, obzvlášť když jsou třeba jen dva vedle sebe u klíční kosti. :) A moc ti děkuju!!

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top