sobota 31. prosince 2016

Prosinec 2016

Poslední článek tohoto roku nemůže být snad nic jinýho, než shrnutí měsíce. Prosinec jsem si strašně moc užila. Měla jsem pořád co dělat, každý víkend nějaká akce, prostě paráda! 


První prosincový víkend jsem byla na vánoční vyjížďce. Byla strašně super, jelo nás myslím jedenáct, a naštěstí se nikomu nic nestalo, což je při takovým počtu koní na jedný vyjížďce úspěch. Teda ono nebylo vůbec hezký vánoční počasí, tak jsem trošku podváděla a fotky, co vidíte teď v článku, jsou ze dneška, protože je dokonalý počasí :D Teď totiž taky jezdím často na vyjížďky, protože je jízdárna strašně zmrzlá a naprosto nepoužitelná. 


Den po vánoční vyjížďce jsem jela do Prahy na Veggie Vánoce. Byla jsem fakt překvapená, když jsme s mamkou cestou tam objevily Dyzajn Market! Prošla jsem si to tam celý a byla jsem hrozně nadšená, kolik skvělých věcí tam bylo! Něco jsem si koupila, ale to vám ukážu někdy jindy. Jsou to fakt roztomilosti, tak se máte na co těšit :)
Na Veggie Vánoce jsem se strašně moc těšila, protože jsem věděla, že tam bude spousta zajímavých věcí, lidí a hlavně jídla! Já jsem měla takovej hlad, že jsem si tam prvně koupila nějaký zeleninový závitek a wrap, jenže jak jsem byla příšerně hladová, nestihla jsem to vyfotit :D Ale jako dezertík jsem měla vanilkový Nemléko a donut. 
Dva dny nato jsem vyrazila do Vídně! Nevím, jestli jsem to někde psala, ale Vídeň je moje nejoblíbenější město vůbec. Byla jsem tam teda všehovšudy jednou, a to minulý rok o letních prázdninách, takže jsem byla strašně šťastná, že se tam podívám znova. Nejprve jsme si prošly trhy na náměstí Marie Terezie, pak se prošly asi dvě tři hodiny v nějakých uličkách, kde jsem našla zapadlou veganskou kavárnu, tak jsme si tam daly dortík a čokoládu. Jo a našly jsme v nějaký prodejně postelí nebo matrací, co já vím, pejska, co spal na koberci. Přišlo mi to strašně roztomilý, tak jsem si ho musela vyfotit, ale trošku trapas byl, když si toho všimnul prodavač, přišel až k tý prosklený výloze a koukal na mě jako na blázna :D
Myslím, že výlet do Vídně se strašně moc povedl. Koupila jsem si tam pár maličkostí, který vám asi taky ukážu někdy jindy. Fotka s tím stromem se světýlkama mi přišla hrozně hezká, právě proto, že je nezaostřená. Tak jsem vám ji chtěla ukázat :) Taky mi přišlo hezký, co večer promítali na muzeu na náměstí Marie Terezie. To se mi vážně líbilo, měli asi tři designy, který měnili, a mně se nejvíc líbil právě ten modrý. Jeden z nich byl samozřejmě reklama, a to na nějaký čaj :D


A jsme u konce! Dneska jsem vám měla dost co ukázat, z čehož mám moc velkou radost. Doufám, že jste si užily prosinec tak jako já :)

Taky doufám, že si užijete rok 2017! Že zažijete spoustu úžasných věcí, naučíte se něco novýho a budete šťastný :)

Jaký byl váš prosinec?

DTM 

4 komentáře:

 1. Doufám, že budeš shrnutí psát i v roce 2017. Strašně ráda je čtu :) Mrzí mě, že jsem s tebou na ty Veggie Vánoce nešla! Určitě to muselo být super :) Achjo, tak ráda bych zkusila to Nemléko, strašně by mě zajímalo, jak to chutná. Vídeň je super, mám v plánu se tam vrátit.
  Měj krásný nový rok :* ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě budu, jsem strašně ráda, že tě baví číst! Rozhodně bude strašně moc příležitostí, abysme spolu někam zašly. Mě to taky mrzelo, ale zase si říkám, že bude prostě strašně moc dalších akcí, kam spolu půjdem :) Nemléko je moc dobrý, ale dá se jednoduše udělat i doma, když máš výkonnější mixér! Já si takhle dělám domácí mléka pořád, budu o tom určitě zanedlouho psát článek :) Já bych se do Vídně taky hned vrátila!
   Ty taky, Markét, a snad se uvidíme víc než jen dvakrát ♡

   Vymazat
 2. môj bol skôr pracovný, keďže som predávala na Vianočných trhoch ale myslím, že som si tam užila parádnu vianočnú atmosféru ♥ Prajem ti krásny rok 2017!

  Srdečne ťa a tvoje čitateľky pozývam na giveaway na mojom blogu♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, to muselo být super! Asi jsi z toho nebyla tak nadšená, že jsi musela pracovat, ale být pořád na vánočních trzích muselo být kouzelný :)
   Děkuju moc, já tobě taky přeju krásný rok 2017! ♡

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top