neděle 4. prosince 2016

Listopad 2016


Pro mě byl listopad docela hektický. To jste si mohly všimnout na blogu, že vyšly snad jenom dva tři články. Přišlo mi, že jsem měla pořád co dělat a když jsem neměla, radši jsem odpočívala. Teď bych si ráda připravila nějaký hezký vánočně laděný články, uvidíme, jak mi to vyjde. 

Co jsem musela napsat, i když jste si toho asi všimly, měli jsme první sníh! Teda poprvý, co jsem se probudila do zasněženýho rána, bylo devátýho. Jojo, vím to přesně, napsala jsem si to do diáře, prostě jsem z toho byla nadšená, no :D

Jedna akce, na který jsem byla v listopadu, byla hned první víkend a moc jsem si ji užila. Zúčastnila jsem se totiž průvodu proti kožešinovým farmám v Český republice. Zatím to vypadá docela slibně, protože ten zákon se dostal už do druhýho čtení. Nemám moc fotek, protože jsem na to nakonec zapomněla. A s tím se pojí vlastně ještě jedna věc - už celý měsíc jím vegansky. Mám strašně moc článků v plánu, který se týkaj veganství. Je to styl života, ve kterým jsem se strašně našla a aspoň v nejbližší době se určitě nechci vrátit v vegetariánství. Prostě a jednoduše tohle se v mém životě změnilo za tenhle měsíc a musela jsem to říct.

Taky jsem si řekla, že bych vám se mohla dávat filmy, na kterých jsem ten měsíc byla v kině. Teď to byly Pohádky pro Emu, který se podle mě moc povedly. Je to takový oddechový, romantický, předvánoční... prostě strašně milej film. No a taky tam byla pasáž, u který jsem uronila slzu, protože mě rozbrečí snad všechno :D

Jaký byl váš listopad? 

DTM 

2 komentáře:

 1. Tak snad ti veganství vydrží, mě se to bohužel nepovedlo moc dlouho :D na vánoční články se určitě těším :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já doufám, že jo, většinou když se něčeho chytnu, tak se mě to hodně dlouho nepustí. A tohle je určitě jedna z těch věcí :) Jé, děkuju, to je milý, já se taky těším :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top