neděle 20. listopadu 2016

5 míst, kam bych se jednou chtěla podívat

Ráda bych se s váma podělila o pět míst, kam se moc ráda podívala. Většinou to jsou země s nádhernou přírodou nebo kulturou, to mě tam nejvíc táhne, ale ještě nikdy jsem tam nebyla. Snad bude někdy článek o tom, jak jsem tam jela. Doufám! Mám moc ráda cestování, i když je to třeba jenom vlakem do Ostravy nebo do Krkonoš. Jo, a všechny fotky jsou z pinterestu. Tak snad je příště nebudu muset krást :)


Pro mě je číslo jedna Irsko. Tu zemi miluju, přijde mi to tam naprosto kouzelný a nádherný. Jednou bych tak chtěla klidně i bydlet, ale to se teprv uvidí. Třeba jenom na pár měsíců. Pronajala bych si tam nějaký kamenný domeček, na zahradě obehnanou zídkou by se mi pásla nějaká kobylka a nějaký město by bylo třeba až dva kilometry daleko. Prostě se odstřihnout od reality a žít v nový. Je docela vtipný, že tuhle zemi prostě zbožňuju, a přesto je tam tak ošklivý počasí. A já vždycky vyžívám v tom, když jsou třicítky.


Kam jsem taky chtěla vždycky, je Řecko. Tady je to už o něco teplejší, že jo. Tam mě to láká kvůli kultuře. Strašně se mi to tam líbí, hlavně architektura. Třeba v dějáku jsem vždycky nejvíc milovala starověký Řecko, taky bych to děsně ráda viděla naživo. 


Vždycky jsem strašně obdivovala země na severu. Přišly mi strašně jiný, krásný. Nejvíc se mi líbilo Norsko, obzvlášť ty červeno-bílý domečky na pobřeží. Taky tam byla v létě jedna moje kamarádka a říkala, že i v tu dobu tam byl sníh.


Taky bych se chtěla podívat do Amsterdamu. Jen se podívejte na fotku, mně to přijde děsně pěkný. 

A poslední místo je Skotsko. To je zase kvůli přírodě, je tam krásná. Podle mě a podle fotek na pinterestu :D 

Byly jste tam někdy? Kam byste se chtěly podívat vy?

DTM 

6 komentářů:

 1. Jee, do Irska bych se taky ráda někdy podívala. Tak doufám, že někdy dostanu příležitost. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
 2. Kromě Řecka jsem ve zmiňovaných zemích nebyla. Řecko má krásné pláže a hotely, ale byla jsem tehdy malá a mrzí mě, že jsem nenavštívila i nějaké památky. Jinak s ostatními zeměmi naprosto souhlasím. Miluju otevřenè prostory, louky a přírodu. Obecně bych ale jednou chtěla procestovat každou zajímavost jednotlivých států :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, máme to úplně stejně. Chápu tě,taky jsem byla jako malá několikrát v Anglii, a teď bych tam moc chtěla znova. Ne jako na návštěvu k příbuzným, ale jako turista. Prostě si projít všechny ty památky a místa, který mě zajímaj.

   Vymazat
 3. Ja som bola v Nórsku a musím sa priznať, že zo začiatku ma táto krajina vôbec nelákala. Ale keď sme tam boli, tak som zostala skutočne očarená. Tou krásnou prírodou a mentalitou ľudí, ktorá je diametrálne odlišná od tej našej. Určite by som sa tam rada vrátila.
  A tak isto aj do Grécka, ktoré som navštívila, keď som bola malá a veľmi si to už nepamätám.
  World of Nicol

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teď chci do Norska ještě víc! Zní to úžasně. Z fotek jsem si tu přírodu vážně zamilovala :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top