neděle 2. října 2016

Září 2016

Předevčírem byl poslední zářijový den, tak vám dneska napíšu, jak jsem si celý měsíc užila. Nějak se obávám, abych vám tu měla přes školní rok co psát, ale zrovna tenhle měsíc jsem byla na jedný super akci, o který vám musím napsat. A vím, že příští měsíc to nebude jinak, moc se na to všechno těším. Snad budu mít takový plány i do budoucích měsíců a budu si je užívat, ať chodím do školy nebo ne.


Totiž první zářijový víkend byl poslední koncert na hradech, což je rockový festival. Tenhle byl zrovna na Bezdězu, tak jsem se tam s kamarádkou vypravila. A strašně jsme si to tam užily! Neustále se tam něco dělo, na každým kroku nás provázely rockový kapely a my jsme buď seděly někde u stánků s jídlem, nebo stály přímo v kotli u stage. No co vám budu povídat, vždycky jsem chtěla na nějakej pořádnej fesťák a letos se mi to splnilo! 

Celý se to konalo pod Bezdězem, bylo nádherný počasí... krásně jsem zakončily prázdniny!


No a pak jsem prostě chodila do školy. Nic zajímavýho. Zrovna tahle housenka mě potěšila cestou domů, prostě ve školních dnech musíme hledat radosti všude. Občas si dojít do oblíbený kavárničky, kterou nově ve městě otevřeli, udělat si super sváču, přečíst a autobuse hezkou knížku... no ne? 

DTM 

4 komentáře:

  1. Tak to jsi krásně zakončila letošní prázdniny :) festival musel být určitě fajn. Až tento rok mi došlo, jak je září těžký měsíc, protože přechod z prázdnin do školy není vůbec lehký. Člověk je zvyklý, že dva měsíce neměl žádný povinnosti a pak se to na něj všechno najednou navalí a ve škole nikoho nezajímá, že toho je moc a měli by zpomalit. Máš pravdu s tím, že přes školní rok musíme hledat radosti všude.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju moc :) To je pravda, já jsem přes prázdniny příšerně zlenivěla (a to jsem se divila, že se to vůbec ještě dá, když už tak jsem děsně líná :D), tak pro mě přežívat školu není vůbec jednoduchý ještě teď...

      Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top