středa 5. října 2016

What Makes Me Happy | Září 16

Dneska vám ukážu pár věcí, co jsem si přes září oblíbila. Moc jsem si toho novýho nekoupila, tak je to trošku chudší měsíc, ale... už šetřim na Vánoce, no co?! :D


První věc je, že jsem se nějak naučila víc používat masky. Možná proto, že je mám ráda kvůli tomu, že si vždycky udělám me time. Třeba si při působení masky čtu, udělám si k tomu něco dobrýho, a jenom relaxuju. A právě že jak mi začala škola, potřebuju toho me time víc než o prázkách, tak si je užívám víc. Tento měsíc jsem si oblíbila masku od Freemana a černým uhlím. Je docela hydratační a čisticí, přijde mi, že mám po ní nádherně hebkou pleť.  


Jestli jste viděly můj článek s potřebnostma do školy, tak se tam objevilo, že mám v penále tenhle maličký roll-on od Saloosu. Jde o to, že nádherně voní. To je všechno! Je to tak krásně jednoduchá věc, kterou potřebuje každej. Ne přímo tohle, ale prostě něco, k čemu si přivoní a má z toho skvělou náladu :)


Taky jsem si se svým novým účesem oblíbila nosit čelenky. Nakoupila jsem si jich v Claire's celkem dost, protože byla sleva kup tři a dostaneš tři zadara. No nekup to!A taky jsem si oblíbila tenhle detoxikační čaj od Marks&Spencer. Myslím, že jste ho u mě viděly milionkrát, nebo teda minimálně jinej čaj od M&S, ale tak musela jsem vám připomenout, že jo...

A úplně poslední věc je dokonalý tričko, který jsem dostala od svý kamarádky. Já ani nevím, jak to slovy popsat, prostě... no jen se na tu dokonalost koukněte!

Co vaše oblíbenosti?

DTM 

4 komentáře:

 1. Já už taky šetřím na Vánoce a dokonce už mám koupený i nějaký dárek :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak aspoň nejsem jediná :D Já chci mít vždycky všechno připravený dopředu, takže za chvilku už taky kupuju :)

   Vymazat
 2. Taky už šetřím na Vánoce, dokonce už mám vymyšlený jeden dárek, teď ho jen jít koupit, abych už konečně něco měla. Nechci to nechávat na poslední chvíli, tak jsem to dělala dva roky vkuse :D Ta čelenka je moc pěkná a tobě moc sluší! ;)
  Detox čaj z MS bych ráda vyzkoušela. Teď mám doma jejich zelený s citronem, ale ten mi moc nechutná :D A to tričko je dokonalé :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si občas nechávala dárky na poslední chvíli, a byla jsem za to na sebe naštvaná :D
   Jé, děkuju :)
   Čajík je výbornej! Teď je měli v akci, tak jsem si koupila nějaký nový, a mezi nima byl taky ten zelenej s citronem, no a musím říct, že mi taky zas tak nechutná. Obzvlášť teda, když ho nechám louhovat dlouho, to se fakt pak nedá :D

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top