neděle 30. října 2016

Vegeťárna | Festival Veggie Planet a pár věcí z World Vegan

Včera jsem byla na Veggie Planet, což je veganský festival, který byl teď poprvý v Čechách. Konalo se to ve Slovanským domě v Praze, takže jsem to ještě spojila s nákupama v Palládku a nakonec jsem se vydala i do World Vegan, což je teda veganský obchod. Čekala jsem, že na Veggie planet bude víc stánků a vůbec že tam bude lepší výběr, ale i tak jsem si tam koupila to, co jsem chtěla. Odcházela jsem už asi po dvou hodinách, takže docela rychlovka. Jo a bylo tam strašně málo světla, tak se omlouvám za kvalitu fotek...Co mě fakt nadchlo, byly Nebeské dortíčky. Já jsem si koupila malinovo-vanilkovej a levandulovej, mamka měla s dýní a halloweenskej s čokoládou. Byly naprosto dokonalý a chutnaly prostě výborně.


Taky jsem si koupila směs oříšků a kukuřici v Al Andalous, kde jsem si vlastně dala i datli plněnou lískáčema a mamka kešu oříškama. To jsem vám zapomněla vyfotit, ale bylo to všecko moc dobrý :)


Na co jsem se moc těšila, bylo Nemléko. Měli na výběr klasický, kakaový, vanilkový a ledovou kávu, tak jsem si koupila to kávový. Bylo to strašně dobrý a určitě si ho koupím někdy znova, až na něj narazím!


Nakonec jsme si nahoře sedly a daly si pita chléb s humusem. Ten byl teda úplně nejvíc dobrej!! A dokonce jsem se tam potkala s holkou od nás ze školy a tak jsme si popovídaly, to bylo skvělý, aspoň vím, že nejsem na škole veganka jediná (jo a řekla jsem si, že si budu obědy prostě dělat do školy sama a začnu jen s veganstvím. Myslím, že je to dobrý rozhodnutí.). Ve World Vegan jsem si koupila kostku margarínu na nějaký pečení, čočkovou polévku do hrníčku s mrkví, malinkou sušenku od Zemanky, tapiokový perly na pudink a instantní kaši s datlema a oříškama. World Vegan mě krapet zklamal, protože to tam měli takový divný... asi to neumím pořádně vysvětlit, prostě tam měli prapodivně ceny, někdy jsem je ani nenašla, trošku i nepořádek... No nevím, asi budu hledat hezký vegan obchody dál.


A úplně poslední nákup byla Ugo šťáva z grepu, kterou jsem si koupila v automatu na parkovišti Palládia :D. Myslím ale, že než do těch automatů dávat tyčinky a nějaký nezdravý věci, po kterých je člověk stejně ještě víc hladovej, tak je tohle super nápad.

Byly jste na nějakým festivalu jídla?

DTM 

2 komentáře:

 1. Já veganka nejsem a určitě nikdy nebudu, ale musím uznat, že ty dortíky jsou přímo k nakousnutí. :D Rozhodně bych se na takový festival někdy podívala.

  by Corra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To, že veganka určitě nikdy nebudu, jsem si ještě před nějakou dobou říkala taky :D Ale máš pravdu, ty dortíčky byly dokonalý, ani bys nepoznala, že byly veganský! :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top