pátek 21. října 2016

Vegeťárna | Co vás čeká? Jak je to se mnou a veganstvím?
Musím vám říct, že nemám ráda a nebaví mě informační videa a články. Je to nuda, většinou děsně krátký a vlastně vám to k ničemu není. Nebo to je můj názor. No a dneska mám pro vás vlastně informační článek :D

Začala bych asi tak, že už dva měsíce jím spíš vegansky než vegetariánsky. Nepovažuju se za veganku, kdybych to říkala, je to lež, protože chodím na o školním týdnu na obědy do Góvindy, kde vaří čtyřikrát týdně vegetariánsky a v úterý vegansky, ale to jsou jediný - řekněme neveganský jídla, co jím. Jinak je všechno veganský. Taky používám veganskou kosmetiku a kosmetiku netestovanou na zvířatech, nekupuju si nic zvířecího původu... Takže jenom čekám, až budu nějak moc udělat to, abych i ty čtyři obědy měla veganský. Jde o to, že jsem ve škole dost dlouho a radši si ještě těch pár let dojdu na oběd, který občas obsahuje mléko nebo máslo, než abych se každý večer strsovala, co budu další den jíst, abych neumřela hlady. 

UPDATE po pár dnech: Začínám s úplným veganstvím, takže si obědy budu dělat normálně do školy. Určitě budou nějaký články s tipama, co s sebou k obědu :)

No takže tohle byla vlastně ta nudná část, teď vás nalákám na to, co se v týhle nový rubrice budete moct dočíst. Oblíbila jsem si strašně moc různých dobrot, obchůdků a značek. Myslím, že by to někoho mohlo zajímat, většinou to jsou i zdravý věci. Chtěla bych sem zahrnout články jako "Co jsem dnes jedla", nebo různý recepty, inspirace, tipy... můžu vám říct, že se na to moc těším. Je to vlastně můj velký koníček, vaření mě moc baví! A i když třeba nejste vegani, myslím, každý recept má být jako inspirace, který se dá přetvořit podle vašich představ. A takových věcí není nikdy dost!


DTM 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top