pondělí 31. října 2016

Říjen 2016

Další měsíc je za náma, takže vám klasicky ukážu nějaký fotky, který jsem za říjen pořídila. Hodně jsem si užívala přírodu, protože se nám už krásně zbarvily lesy, tak se vždycky cestou domů úplně kochám! Jo a fotka dole je nádhernej západ slunce! Prostě ta příroda na podzim... miluju to. Ale netěším se na to, až začne pršet, to bude děs.

První říjnovej víkend jsem byla na svým úplně prvním Hubertu, z čehož jsem byla naprosto nadšená! Konalo se to na Janově hoře v Krkonoších, kde jsem přespávala dvě noci. Děsně se mi tam líbilo, setkala a seznámila jsem se tam se super lidma a užila si prostě super koňskej víkend. Dostala jsem Bosorku, čtyřletou klisničku, se kterou jsem se docela skámošila. Sice nebyla úplně nejposlušnější, ale to vůbec nevadí, aspoň člověk takhle sbírá zkušenosti, že jo! No, příští rok se určitě vydám na Huberta znova :)

Hned týden po Hubertu jsem měla poslední závody letošní sezóny. Byly to už moje čtvrtý a dokonce se nám dařilo tak, že jsme si odvezly mašličky dvě, což jsem vůbec nečekala! Moc si ty závody užívám, protože mám pocit, že se s Ticiánkou přes ty dny strávený s ní ještě víc přátelím. Takže další závody až tak v březnu, no máme ještě co trénovat, snad budou další stejně tak úspěšný jako byly ty předchozí :)


O podzimních prázdninách jsem toho moc nedělala, jen jsem jela vlastně každý den za Tickou, odpočívala... taky jsem byla na Veggie Planet, o čemž jsem už psala samostatnej článek, a taky jsem se šla k nám do lesa projít s kamarádkou. Teda ono to bylo myšlený tak, že jako půjdem na houby, ale našly jsme jich asi sedm :D Nejvtipnější bylo, když proti nám pak šel nějaký pán s obřím košíkem plným hub a ještě taškou navíc! Taky jsme se po vydařený procházce vydaly do kina na Bezva ženská na krku, a to se mi moc líbilo! Byla to sranda, romantický, no prostě co mám ráda. Pokud na takový filmy jste, určitě si na něj zajděte :)

A jaký byl váš říjen? 

DTM 

2 komentáře:

  1. Ta druhá fotka je moc krásná ♥ A gratuluji k mašličkám na závodě, je to úžasný!

    OdpovědětVymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top