středa 7. září 2016

Tipy na nezbytnosti do školy!


Řekněme, že sezónu Back to school miluju a nenávidím zároveň. Jde o to, že miluju potřeby do školy a prostě všechno, co najdete v papírnictví, ale to o mně už víte. Akorát to taky znamená, nečekaně, návrat do školy. Teď mám za sebou jenom pár dní a už máme naplánovaný tři testy. Mám takový pocit, jako kdyby tohle měl být vtip a já se měla každou chvíli vrátit na prázdniny. Někam hodně daleko od gymplu. Akorát tohle se ještě dlouho nestane. Teď musím rychle zapomenout na prázdniny a přijmout tu příšernou skutečnost, že dvakrát do týdne máte do čtyř, což znamená, že doma jste v půl šestý a máte hodně málo času na přípravu dalšího dne, ale hlavně odpočívání a relax, že. A abych vám tohle všechno nějak zpříjemnila, vybrala jsem pár věcí, na který se můžete každý den těšit, že je z batohu vytáhnete. 1. Víte, co je pro mě docela velká změna po prázdninách? Že musím přemýšlet, co si na sebe vezmu. V létě to jsou lehký barevný šaty, který nosím týden, vyperu, a nosím znova. Haha. Teď musím vymyslet nějaký outfit, abych se cítila dobře a ještě tak vypadala. Většinou volím džíny a tričko, ale poslední dobou jsem se naučila nosit i sukně. Ale - co jsem vybrala do tohoto článku, je tričko ze Zootu s dokonalým nápisem do školy. Protože kdo by nechtěl tričko, který by hlásalo, že nesnáší vstávání?

2. Když už teda ale musím vstát, že jo, tak si udělám do školy čaj. Nejlepší hrneček "on the go" je Keep Cup, mám doma dva a nutně potřebuju ještě jednu velikost. Ale vím, že v Tigeru většinou mívají super termohrnky anebo přímo papírový kelímky i s víčky.

3. Když už mám teda ten hrneček s čajem na cestu, tak nesmím zapomenout na další zpříjemnění ve formě sluchátek. Obzvlášť teda cesta autobusem domů se vleče jak rok, a miluju přitom poslouchat hudbu. To mě ale nechcete radši vidět, jak jsem naštvaná, když si sluchátka zapomenu :D Proto si je dávám do nějakých taštiček a obalů, a tak jsem vám tu chtěla dát tip na jeden roztomilý, co jsem našla.

4. Taky abych si někam uložila peníze na oběd a třeba i sváču, když jsem líná si ji udělat doma, tak si musím pořídit nějakou roztomilou peněženku. Moje je snad stoletá, ale pořád drží a miluju ji, ale až mi vypoví službu (i když pevně doufám, že tenhle den nikdy nenastane), vím, po jaké sáhnout.

5. A abych vám tu ukázala něco taky jako klasickou potřebu do školy, mám tu super růžovej penál s vtipným nápisem, kam si můžete ukládat všechny svoje propisky a růžový fixky.

6. Co ale považuju za naprostou nezbytnost při zkrášlování se do školy, je tenhle multifunkční lesk na rty. Dá se totiž použít i jako krémová tvářenka, a když už přidáte jen trochu řasenky a nějaký tužky na obočí, you are good to go!

7. A úplně poslední věc, kterou byste si do školy asi neměly zapomínat, je nějaký blok, kam si psát poznámky, plány, nebo si jen tak kreslit domečky jedním tahem a vymýšlet další a další způsoby, jak ho namalovat, když vás profesor nudí. 


Jaký jsou vaše tipy na nový školní rok?

DTM 

4 komentáře:

 1. Ja nemam zrovna tento multifunkcny ale od avonu a je to super vec na kazde rocne obdobie :) zaberie to malo miesta a je to fakt sikovne :)

  Pozyvam na luxusnu GIVEAWAY o kulmu ROWENTA a velky balicek kozmetiky DOVE, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2016/09/obrovska-dove-rowenta-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já jsem si myslela, že to je super věc :)

   Vymazat
 2. Chudáku! To mě mrzí, že máš 2x do čtyř. Já jsem ráda, že tento rok do čtyř nemáme. Máme 2x týdně do 15:10. Keep Cup jsem si chtěla pořídit, ale hodně lidí mi říkalo, že je blbý a že strašně pálí, tak nevím :D Nějak jsem na něj zapomněla, ale ten na obrázku je moc pěkný :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že jo, do čtyř je děs. Vy to máte docela v pohodě, i když taky nic úžasnýho. Já mám Keep Cupy dva a strašně je zbožňuju. Za mě máš aspoň jedno doporučení :D

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top