středa 17. srpna 2016

Můj domácí bar


Přemýšlela jsem, co vám chci ukázat ze svého pokoje jako první. Co jsem ale plánovala dlouho a taky se na to dlouho těšila, je můj malý domácí bar. Když jsem viděla v IKEE tenhle vozíček, měla jsem jasno, že ho musím mít ve svým pokoji a dát si do něj svoje čaje a sušenky s medem. Už se u mě zabydlel, ale mám ho tu jenom chvilku. Řekla jsem si, že vám ho musím ukázat teď, než bude z půlky prázdný :D

V horní přihrádce je sekce na ty nejvíc potřebný věci - brčka, ubrousky (mám na střídačku tyrkysový a světle růžový s mufínkama), sklenička od Kilnera, bonbony, chipsy a sušenky.


Moje nejoblíbenější sekce je tahle, protože jsou v ní čaje. Já jsem úplný milovník čaje, ale to už jistě víte. Moje nejoblíbenější čaje jsou z Marks&Spencer (jejich krabičky jsou bezkonkurenční, ale ty čaje jsou taky dobrý :D), English Tea Shop a Ahmad Tea, samozřejmě. Pak tu jsou čtyři sladký růžičkový hrnečky hned ve čtyřech barvách od Cath Kidston a dva Keep Cupy. Ty naprosto zbožňuju. Taky jsou v hrnečku nějaký random sáčky s čaji a dvě malinký krabičky s English Tea Shop. Ještě že tu mám tolik místa, jinak bych sem svou rozrůstající se sbírku čajů nedostala.


Úplně poslední přihrádka je se sladkostmi, žvýkačkami a obří zásoba oříškových sušenek v Cupcake plechovce. Taky je tu vychytávka z Tigeru na bonbony jako z cukrárny. Já tam mám Jelly Belly, lízátka, Lotusky a kradený mandle v čokoládě (neříkejte, že jste je nikdy v mekáči nenacpaly do kapes :D). Schovávám tady taky malinký papíry na svačinu z Tigeru, který mi přijdou strašně roztomilý, akorát jsou vážně tak malý, že jsem pro ně zatím nenašla využití. Mamka mi je chtěla už ukrást, ale já jsem uchránila, protože se mi prostě tak líbí. 


Moje vůbec nejoblíbenější věc v celém baru je obří sklenice z Pentiku na zlatý bonbonky pěti druhů. To je zřejmě nejlepší věc, jaká mě mohla kdy potkat. Vypadá to jako z té cukrárny, kam chodily děti z Bullerbynu. 

Maminka mi v Butlers ulovila tyhle papírový plameňáky, který jsou neskutečně roztomilý a nejradši bych si jima vyzdobila celej pokoj, ještě že jich mám tolik. :)

DTM 

4 komentáře:

 1. Tak tohle je naprosto dokonalý! ♥ Nutně to potřebuju a chci domu i já :D

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, děkuju moc, jsi milá :) A stopro ho domů potřebuješ!

   Vymazat
 2. To je super článek! Taková vychytávka do pokoje by mě nikdy nenapadla a když jo, tak bych jí strkala do kuchyně, ale tam by byl ten stoleček věčně vyjedený :D Když jsem viděla první fotku, říkala jsem si, že se k tobě musím nastěhovat. Tvůj pokoj musí být ráj a já tam vážně chci! :D :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc! No, musím říct, že u mě v pokojíku taky za chvilku bude vyjedený, ale snažím se držet :D Je pravda, že v kuchyni by to bylo horší... Už si s tím vychvalováním mýho pokoje přijdu krapet trapná, ale je to jedna z nejlepších věcí, která mě letos potkala, takže jo - je to ráj. A já bych tě tu klidně brala ;)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top