středa 13. července 2016

Výstava Titanic

Asi před měsícem jsem byla s rodinou na výstavě o Titaniku, která už je uzavřená, pokud ji zas neprodloužili. Nám taky trvalo docela dlouho, než jsme tam vůbec jeli, chystali jsme se tam od začátku výstavy a dostali jsme se tam ke konci. :DVýstava byla moc hezky interaktivně udělaná, každý měl k dispozici sluchátko s namluveným komentářem a na začátku byl film. 


Část výstavy byla udělaná jako interiér Titaniku, což bylo super. Taky jsme tam viděli hodně vitrín s nalezenými věcmi, který doopravdy byly na dně oceánu, třeba porcelánový nádobí původně pocházející z Čech.


Další kus výstavy tvořily nasvícený cedulky s citáty a texty, který skvěle doplňovaly celou výstavu. Taky se mi líbila ledová plocha s otisky dlaní, která byla fakticky studená! Neuvěřitelné... :D

A na konci výstavy samozřejmě něco dobrýho, dala jsem si vafle s jahodama, javorovým sirupem a šlehačkou. Byly jste na výstavě? Jak se vám líbí?

DTM 

2 komentáře:

  1. Na výstavě jsem nebyla. Chtěla jsem, ale nějak na to nebyl čas :D Asi chápeš proč. Moc se mi líbí ty citáty a fakta o Titanicu :)

    Fingers Up 2016

    OdpovědětVymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top