neděle 31. července 2016

Červenec 2016

Nevím, jestli jsem ráda, že píšu tenhle článek, nebo ne. Znamená to, že je půlka prázdnin za náma... musím se teď hned zastavit, protože nesnáším ty lidi, co to říkají (áá, ten čas utíká, už se těšíte, vnoučátka do školy? Máte novou aktovku? Už nám trošku začíná to podzimní počasí, co?), tak nechci takhle skončit. Víte totiž, co? Jsme teprve v půlce a máme před sebou celý měsíc! Pamatujete si, jak dlouhý je celý měsíc přes školní rok? Hooodně dlouhý :)
Objevila jsem super místečko na posílení mezi nákupama. Jde o Home Office, kde jsem v červenci byla poprvý a hned jsem si to tam zamilovala. Mají dokonalý výběr sendvičů, polévek, limonád a hlavně dortíků. Dala jsem si tam caprese bagetu (to si dávám snad pořád :D), grepovou limču, melounový fresh a navrch superčokoládový dort. 
Na začátku prázdnin jsem byla na putování s koňma v Krkonoších. Už jsem se toho zúčastnila podruhý a myslím, že příští rok nebudu chybět. Pokud si chcete přečíst celý článek a prohlídnout víc fotek, mrkněte sem.
Hned potom jsem byla na kviffu, kde jsem byla úplně poprvý a strašně se mi tam líbilo! Už teď se těším na další ročník. Taky o tom mám samostatný článek :)
Pár dní potom jsem slavila svoje narozky. Maminka mi plánovala piknik, na který ještě dojde, ale čekáme na příhodný den a počasí. Dostala jsem spoustu skvělých melounových věcí (je super vědět, že rodiče mě vážně znají!) a taky další kosmetický dokonalosti, o kterých se můžete dočíst v tomto článku.
Naprosto nejvíc vzrušující věc, která se mi tenhle měsíc stala, je nový pokoj. Miluju ho naprosto nejvíc ze všech pokojíků, který jsem měla, a to jsem jich měla docela dost. Ale všechny v jednom domě :D Tenhle nový, který je už skoro celý hotový, je snad nejvíc princeznovský, jaký jsem kdy viděla. Neberte to špatně, ale já jsem strašně šťastná a miluju ho. Musím vám ho někdy ukázat, ale teď je tam zatím nepořádek, stěhuju.
Skoro vždycky ukazuju v tomhle typu článků fotky morčat. Tentokrát jsem nemohla vynechat. Měli jsme totiž Miušku na gauči a její nejoblíbenější pozice je mezi polštáři, kam se vždycky schová, rozplácne se a odpočívá. Ona vážně miluje tyhle chvilky klidu na polštářích. Jednou jsme ji tam nechali ležet snad hodinu a ona se ani nehla! Prostě to zbožňuje :)

Nějak mě začalo bavit vařit si z letní zeleniny, kterou nám přivezli babička a děda z jejich zahrádky. Udělala jsem si třeba špagety s pečenou cuketou, rajčaty a kukuřicí. Dokonce jsem to měla dvakrát za sebou, jak jsem si to oblíbila.
Pak jsem si upekla brambory prokládané špenátem. Zalila jsem to vajíčky a upekla a bylo to výborný. 
Předevčírem jsem byla na prázdninovým výletě v Karlových Varech. Na festivalu, kdy jsem tam byla poprvý, jsem si to město tak oblíbila, že jsem se tam musela podívat znova. Udělala jsem tam spoustu fotek a určitě je uvidíte v dalším článku, kde o tom budu psát :)

Jaký byl váš červenec?

DTM 

2 komentáře:

 1. Nechápu jak to že už je půlka prázdnin pryč! Vždyť ještě včera byl začátek července a dneska je konec :/ Nedávno jsem se tě chtěla zeptat, jak je na tom tvůj pokoj. je super, že už je skoro hotový a ty se v něm cítíš dobře! Ty špagety vypadají moc dobře. Já dneska zkoušela tu smaženou mozzarellu, ale moc dobře to nedopadlo. Skoro všechno mi to vyteklo :D
  Moc pěkné fotky!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) Jojo, první pokusy jsou s tou mozzrellou docela děs, co? Snad se ti to příště podaří líp!

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top