úterý 5. července 2016

Červen 2016

S menším zpožděním vám dneska píšu, jaký byl můj červen. Absolutně nejlepší zprávou za celý měsíc je to, že mi konečně na dva měsíce končí škola! Já jsem se na tenhle okamžik těšila celých deset měsíců, to byste nevěřily :D Teď si můžu užívat letní dny v šatech venku na dece, sluníčko a nicnedělání.
Tady jsem se ještě po škole rozhodla vyvětrat svoje pastelky, fixky a nejoblíbenější notes, a malovala jsem si. Popravdě vůbec malovat neumím, ale mně to zrovna bylo jedno. Ty barvy mi nějak dodávaly pozitivní energii :)
Někdy na začátku června jsme poprvý vzali naše morčecí holky ven, protože jim mamka objednala ohrádku. Miuška si lehla do rohu a sem tam si ukousla trávu, ale to je u ní normální, ona je trošku plašan. Zato Kvíťa si docela rychle zvykla a dokonce v ohrádce pobíhala. To jsem měla velkou radost :)
Taky jsem byla na svých druhých závodech. Ty se mi povedly víc, měla jsem o trochu víc bodů než minule. Z toho jsem byla potěšená a překvapená zároveň, protože jsem na ně zas tolik netrénovala. Byla jsem mnohem míň nervózní, a to se tam právě podle mě odrazilo. Zlepšila jsem se dokonce i ve vázání bobíků, který Ticince držely líp a byly pevnější. Tak jsem si je musela vyfotit :D Nahoře na fotce jsou nohy Baronka, který vždycky jezdí na závody s náma. Vlastní ho jedna supr holčina ze stáje, se kterou si rozumím, a jsem fakt ráda, že tam takovou parťačku mám. Je mnohem víc zábavný připravovat koně ve dvou. :)
V druhý půlce června jsme jeli se třídou na výlet do Krkonoš. Já s Barčou jsme tam přespaly dvakrát, zatímco ostatní o jednu noc víc, protože my jsme už v pátek odjížděly do Chorvatska. Bohužel se nám nevyhnul výšlap na Sněžku, ale aspoň vám můžu ukázat tyhle krásný fotky :D

Přijde mi to strašně dlouho, co jsem byla v Chorvatsku, a přitom to je týden a pár dní. Psala jsem o tom už článek, takže pokud vás to zajímá, mrkněte se sem.

Na konci června jsem byla s rodinou v Praze na výstavě Titanicu, o který možná napíšu samostatný článek, protože z ní mám spoustu fotek. 
Pak jsem už v červnu jenom dostala výzo a jela do Krkonoš. O to bude nějaký z dalších článků, na ten se moc těším, protože poslední čtyři dny jsem si vážně užila. Teď mám necelý dva dny doma a už zas cestuju do jinýho koutu republiky. To bude vážně super a něco úplně novýho, tak si nenechte ujít další články! 

Co jste zažily v červnu vy a co vás čeká? :)

DTM 

2 komentáře:

 1. Krásné fotky, nejvíc se mi asi líbí fotka morčátek :) Super, že se ti další závody povedly o něco víc! Do Krkonoš bych se jednou ráda podívala. Chorvatsko bylo určitě boží, moc se mi líbily všechny tvé fotky, které jsi dávala do toho článku. O té výstavě určitě napiš článek! Ráda si ho přečtu a kouknu na fotky. Já jedu na celý víkend pryč a už se moc těším! A opět cestuju sama, tak snad se nikde neztratím :D
  Musíme se pak domluvit na tom našem setkání ;)

  Oligodermie | Vitamínový peeling

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju!! Jsem moc ráda, že se ti fotky líbí :) Ty jedeš na ty Fingers up, viď? Tak budu držet palce :D... no to je jasný, snad to bude možný co nejdřív!! :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top