neděle 12. června 2016

Letní čajíčkování

V únoru jsem psala článek Čajíčkuju a setkal se docela s úspěchem, za čož jsem byla moc ráda, protože se tu objevili další čajoholici :D. Dneska bych vám ráda dokázala, že čaje nejsou jenom na zimu na zahřátí, ale i osvěžení v létě. 
První dva nejoblíbenější čaje jsou od Pickwicku a Teekanne. Oba jsou svěží, což samozřejmě v horku vyhledávám, citrusové a s bezinkou, kterou miluju. Mamka dělá i domácí bezinkovou šťávu, což je taky super do drinku!


Já vím, že jste tuhle skleničku viděly snad stokrát, ale stejně vám ji musím ukázat zas a znova! Ona je prostě tak krásná... A ten čajík se z ní pije ještě líp!Další dva čaje jsou detoxikační a pročišťující. To je samozřejmě potřeba po celý rok, ale rozumíte, takovou tu jarňo-letní kůru to chce. Oba dva jsou moc super, bála jsem se, aby to nebylo zas nějak přehnaně bylinkový, ale vůbec! Oba jsem si moc oblíbila, taky i proto, že mám super pocit, když je piju, jako že se úplně pročistím :D


Můj druhý oblíbený hrneček je z Aqua z Chorvatska, což je obchod s různými dokonalostmi s tímhle rybičkovým a hvězdičkovým vzorem. Mám od nich strašně moc věcí a vždycky mi to připomene moře; možná i právě proto ho mám v létě tak ráda. A protože v létě nám už rostou bylinky, miluju čerstvý čajíčky. Samozřejmě nejvíc mátový nebo meduňkový, na fotce je zrovna ten s mátou. Jde pouze o lístky bylinek zalitý horkou vodou... pokud chcete, můžete přidat i trochu medu. :)

Jaký je váš nejoblíbenější letní čajík?

DTM ♡

10 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Já taky, vždycky se na ně v létě těším :)

   Vymazat
 2. To je super, že jsi tento článek napsala! Moc jsem na něj těšila :) Ta sklenička je moc krásná, ale to jsem ti už psala. Chtěla jsem si podobnou objednat na Zootu, ale než jsem se k tomu odhodlala, byla vyprodaná, moje smůla :D Ten čaj od Teekanne vypadá moc dobře, kouknu se po něm. Já si chci koupit Detox čaj z DM. Jinak babička nám včera poslala bezinkou šťávu a od té doby nepiju nic jiného než bezinkovou limonádu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem taky tenhle článek psala vlastně díky tobě, protože jsem četla návrh v komentáři u giveaway. Asi by mě to normálně nenapadlo, tak moc děkuju :) Ono bohužel co je na Zootu hezký, je hned pryč. Tak mi pak klidně napiš, jakej ten čajík byl, protože teď jsou detox čaje moje moc oblíbený :) Jé, domácí bezinková limonáda, to je skvělý! :))

   Vymazat
 3. Na léto mám ráda citrusové čaje, samozřejmě pořádně vychlazené. Až budu u mamky, otrhám jí všechnu mátu a udělám si čaj i mojito. To bude paráda :-)
  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, mojito z domácích surovin je nejlepší! :)

   Vymazat
 4. Není nic lepšího než čerstvé čaje v létě hezky na zahrádce :) Máš to tu moc hezké :)
  Veronika

  OdpovědětVymazat
 5. Čaje miluji a nejraději mám právě ty čerstvé, lístky zalité horkou vodou s medem to miluji a úplně se těším až nám vyroste na zahrádce více máty. Jinak od Teekanne mám ráda Opuncii, ta mě vždy naladí dobrou náladu :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky miluju čestvý čajíky! A Opuncii jsem nikdy nezkoušela, ale zní to skvěle! :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top