pátek 3. června 2016

Květen 2016

Dneska pokračuju ve svém Planner looku a zároveň shrnutí měsíce! Snažila jsem se hodně fotit, ale stejně se ještě musím polepšit, protože jich zas hromada není. 

Stejně nemůžu uvěřit, že je vlastně už červen, prostě za chvilku nám končí školní rok! Už bych si měla zařizovat učebnice, odteď je už nemám zadara. Snad se najde ještě někdo, kdo je bude mít na prodej, protože si je všechny nový kupovat nechci. Hned si to píšu do diáře!


Když už jsme u toho diáře, první můj týden v květnu byl jarní. Použila jsem pásky z dmka, jedna je zelená s puntíčky a druhá růžovo-bílá, která se mi moc líbí.


Pak jsem použila jenom jednu a to kytičkatou z Tchiba, takže je to přeplácaný jenom trošku :D


Teď jsem to moc nepřehnala, třetí týden je se studenými zelenými a modrými páskami s hvězdičkami. 


Poslední celý týden v máji jsem si ozdobila zelenými kytičkami a puntíčky! Ten příští uvidíte buď na instagramu, nebo v příštím shrnutí měsíce :)


S mojí kamarádkou Barčou jsme se rozhodly jít na koncert Pavla Calty, když hrál u nás ve městě. Před ním ještě byla diskotéka s Kiss Jižní Čechy, což bylo naprosto super, na podobný akci jsem byla poprvý, tak jsem si to užila. Potom jsme ještě šly na večeři, kde jsem si dala špenátový těstoviny se sýrovou omáčkou a parmezánem a taky nealko modrej koktejl z nějakých citrusových džusů.
Víte, co mě vážně baví? To teplý počasí, kdy můžu nosit jenom tílko a kraťasy a pít studený orosený mojito, který je neskutečně výborný. Mamka už uase zasadila mátu, která se nám rozrostla úplně všude, tak máme na mojito ažaž. 


Tohle je fotka z mé cesty domů. Strašně se mi líbilo to rozkvetlý pole a mraky. A vůbec bylo horko a pod břízou to jen hučelo, prostě skvělý!


Ticinka má nový set dečky a čabraky od Eskadronu! Nedivím se, kdyby se vám to nelíbilo, ale já prostě musela vzít růžovou barvu. Je v tom děsně roztomilá a vypadá nadšeně, co? :D


Holčičky byly poprvý venku! Mamka jim objednala ohrádku na ven a teď v pondělí se v ní už proběhly. Zprvu vypadaly vyděšeně, což jsem čekala, ale pak začaly i chroupat nějaký lístečky a trávu, tak se jim tam příště taky bude líbit. :)

4 komentáře:

 1. Diář vypadá krásně. Skleničku s brčkem a ouškem jsem si taky pořídila. Musela jsem :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc :) Jojo, je to naprostej must-have! ;)

   Vymazat
 2. Moc pěkný článek a fotky! Už si taky pomalu sháním učebnice do třeťáku. Vlastně jsem si koupila jen jednu a zbytek asi nechám na září... To jsem celá já :D Ta sklenička s ouškem je cute, já mám jen bez ouška, ale plánuji si pořídit i tuhle. A Ticinka vypadá moooooc roztomile :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc! No já taky čekám, že to s těmi učebnicemi nějak takhle dopadne :D Já jsem z tý skleničky nadšená, je fakt moc roztomilá! A Ticince musím říct, že jí to sluší. ;)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top