neděle 8. května 2016

Duben 2016

Dneska to bude článek s fotkami mého diáře v dubnu, ale s jednou změnou. V giveaway článku se objevil nápad na shrnutí měsíce a vůbec mi to nepřišlo jako špatný nápad. A protože dělám dva články o uplynulém měsíci (WMMH a Planner look), tak jsem si říkala, že kdybych z toho udělala nový článek, bylo by toho zas moc, tak jsem to chtěla dát do jednoho z těchto dvou. No a protože je WMMH spíše kosmetický, diářování mi přišlo lepší. Ještě to budu muset vymakat. Ale napište mi vy, jak by se vám to líbilo :)


První týden v dubnu byl růžovo-modrý s páskou z dmka a Tigeru. Byste nevěřily, jak tam maj hezký pásky!


Tohle je celý s páskama z dmka, který jsou děsně veselý a barevný. To mi přišlo strašně hezký, i když je to možná až moc :D


Ten týden jsem to krapet odflákla, neměla jsem na to bohužel moc čas, tak jsem jen nahoru dala hvězdičkovou washi pásku a kartičku se stejným motivem.


Jo, můj nejoblíbenější týden v celým měsíci! Taky jsem si s ním vyhrála, je to super barevný a s jednorožcem. A balonkáma. A skvělou malinou, kterou mi dala maminka, a byla jsem z ní naprosto nadšená! Naštěstí mám ještě jednu :D


V dubnu jsem byla na Interbeauty, což byl super zážitek a zároveň setkání s Markét. Samotný článek najdete tady. 
Minulý víkend byl super, neskutečně jsem si ho užila. V pátek jsem jela do Brna na činohru Otevírání studánek. Po ní bylo taneční představení, kde měla hlavní roli moje sestřenice. Činohra byla o životě Alfréda Radoka a o době, ve které žil. Na můj vkus to bylo někdy až moc složitě zpracované, že je potřeba být aspoň trochu v obraze, abyste to pochopily. A taky to bylo strašně dlouhý a bez přestávky, ta byla až mezi činohrou a samotným tanečním představením. Ale jinak jsem si to docela užila. Stejně byla Lucka skvělá a bavila mě mnohem víc, než hra. Taky jsem se obzvlášť na ni těšila.


Mimochodem brněnské národní divadlo bylo nádherné. Troufám si říct, že i hezčí něž naše pražské, protože je menší, ale přesto dost honosné. Taky vidíte tu výzdobu, že.Hned den potom jsem byla na svých prvních závodech s Ticinkou, o kterých jsem psala samostatný článek. Ale ve zkratce to byl skvělý den strávený s mou milovanou kobylkou :)


Líbila se vám obměna dnešního článku? Co jste dělaly v dubnu vy?

DTM 

4 komentáře:

 1. Jéé, to je super, že ses rozhodla to shrnutí psát! Jsem moc ráda :)) Já ani nevěděla, že v DM prodávají taky ty pásky :D A jsem ráda, že jsi do článku zahrnula i to Brno, protože jsem byla zvědavá, jak se ti tam líbilo :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem ráda, žes mi to navrhla, protože by mě to asi samotnou nenapadlo psát, i přestože to čtu ráda :D Jojo, asi tři sady, ale jsou strašně schovaný... A Brno bylo skvělý, hlavně samozřejmě vystoupení mý sestřenice, která tančí dokonale :)

   Vymazat
 2. Pekný článok :) tie pásiky v diary su super

  OdpovědětVymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top