neděle 15. května 2016

7 tipů: Bad Girl

Když jsem přemýšlela, jaký článek dneska napíšu, napadla mě další moje inspirační koláž, protože už skoro měsíc a půl na mém blogu žádná nebyla. A protože zrovna včera jsem byla na koncertě, na který jsem se nalíčila a oblékla úplně jinak, než chodím normálně, napadlo mě, že každá osobnost má dvě strany. No, určitě i víc, ale zrovna včera jsem v sobě probudila "bad girl". Neberte to nějak vážně, jen jsem si udělala černý kouřovky, umělý řasy, košili a červenej snapback. Prostě miluju měnit styly! A dneska to bude inspirace na právě tu bad girl.


Bad Girl


1. Tričko, jak jinak než ze Zootu, jsem vybrala kvůli tomu nápisu. No neříkejte, že se sem nehodí! 

2. Pro mě je ztělesněním zlobivý holky Max Black z Dvou socek (snad to zas na Smíchově začnou dávat!), která snad celý seriál měla tmavou rtěnku. Ale aby vypadala na rtech krásně, je potřeba nějaký hydratační balzám. Protože je můj moc oblíbený Eos, vybrala jsem mintový, protože krásně rty zchladí. A jak voní! A chutná... :D

3. Na nehty se mi líbí černá, ale aby člověk nebyl zas celý černý, líbí se mi tenhle metalický zelený. Vypadá jako kdyby se měnil do červené nebo měděné, což se mi fakt líbí.

4. Našla jsem boží řasenku! Teda já ji nemám, ale strašně mě zaujala. Je od Milani a má udělat snad všechno, co já od řasenky chci - natočit řasy, prodloužit je a zahustit. Jako jestli to je pravda, netuším, ale ten kartáček vypadá víc než zajímavě!

5. K tomuhle looku mi neodmyslitelně patří linky. Já už mám svoje oblíbené, se kterými se mi dokonale pracuje, ale tyhle od Sleeku taky vypadají skvěle.

6. A nakonec samozřejmě ta rtěnka! Našla jsem tenhle krásný odstín od Catrice, který není nějak extra tmavý, ale má krásnou rudou barvu. Tyhle odstíny se mi strašně líbí a hlavně mi připomínají Max Black :)

7. A takový menší detail - placka s nápisem Jsem zlobivá holka. A hádejte, kde jsem ji našla. :D


Taky občas rády úplně změníte svůj styl?

DTM 

4 komentáře:

 1. Jé, tak to je super, že jsi byla na koncertě a užila sis to! Na čem jsi byla? :) Lak v podobné barvě mám od Miss Sporty, kdysi se mi to strašně líbilo, akorát vydrží na nehtech asi jen tři dny a pak se loupe. Jo a mintovej EOS je naprosto dokonalý, řekla bych, že už je ten správný čas, abych ho začala používat :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem byla na Emotion, kdy před samotným koncertem byla diskotéka s Kiss Jižní Čechy. A zpíval Pavel Calta, kterýho mám ráda, akorát jsem zjistila, že znám jen ty jeho starý písničky :D. Ani bych netipla, že Miss Sporty má takovou zajímavou barvu! Ale stejnou zkušenost jsem měla se všemi laky od MS, vždycky mi vydržely chviličku. Já jsem ten Eos měla snad před rokem, a musím ho mít znova! :)

   Vymazat
 2. Změna stylu se mi většinou nepodaří. Dvě socky jsou nej seriál a vždycky se těším na další díl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No asi takhle, taky se mi to vždycky nepodaří vždycky :D Ale aspoň se snažím předstírat, že to tak mělo dopadnout :D. Já taky! Viděla jsem je celý od začátku snad dvakrát!

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top