sobota 2. dubna 2016

Planner look aneb diářování v březnu 2016

Dneska vám zase ukážu fotky mého diáře, jak vypadal během března. Březen byl super, obzvlášť proto, že jsem byla na své první samostatné vyjížďce s Ticinkou, narodil se Mufínek (na instagramu, ale článek bude!), den nato měl náš pejsek Frodo narozeniny a hned další den se narodilo miminko mé trenérce. No není to super? Takhle vypadal můj začátek měsíce. Byla jsem taky na veletrhu kosmetiky, což bylo skvělý, ale stejně se chystám na Interbeauty. Pak mě zase do nálady dostal první jarní den, protože jaro zbožňuju, nový fotky a taky velikonoční prázdniny. Velikonoce popravdě moc nemám ráda, ale prázdniny? No kdo by je nebral!

Víte, co mě štve? Že ty dva květnové státní svátky jsou v neděli. To totiž znamená, že do konce školního roku mě už nečeká žádný volno. Vlastně dost možná jedno bude a to v den, kdy se u nás na gymplu budou konat přijímačky a my bychom se tam pak nevešli. To ale můžu jenom doufat. Budu totiž volno někdy potřebovat, příští týden bude hrozný. Samý testy! A teď to už nebude lepší. No, myslím, že už bych s tím stěžováním si na školu mohla přestat a vrhnout se na článek, že jo? :)
Vlastně už od února jsem se těšila na jaro, kdy se budou do diáře hodit barvy. Ale neudržela jsem se ani první týden v březnu, jak vidíte, protože je to vážně barevný a strakatý.
Ten týden to bylo celé červený a puntíkatý, což je fakt superroztomilý. Občas koukněte po páskách i v Lidlu, protože odtud mám tu červenou s puntíky a moc hezky se s ní pracuje. Na fotce je trošičku i vidět můj odznáček s nápisem I am not a morning person, což mě naprosto vystihuje a hodí se to celoročně. Teda kromě letních prázdnin. O těch zimních se mi totiž ráno nechce z vyhřáté postele. Ach jo, už jsme u prázdnin zas. :D
Tenhle týden se mi moc líbil. Nikdy jsem totiž zatím s ničím nezkombinovala tuhle zebří pásku, do které jsem se hned zamilovala. A když jsem viděla tu strakatou zeleno-modro-stříbrnou, věděla jsem, že půjdou k sobě. A šly a dopadlo to skvěle, nemyslíte? 
První celý jarní týden! Taky byly Velikonoce, takže proto to vypadá takhle barevně a křiklavě. Používala jsem samolepky na vajíčka. Některý držely skvěle, ale ty třpytivé jsem musela přelepit průhlednou lepicí páskou, protože by se prostě odlepovaly. Ale jinak to nemá chybu! Teda kromě tý, že jsem se s číslováním dnů trošku sekla. Ale nakonec jsem si toho včas všimla a opravila to. No jo, nevýhoda toho, když si děláte diář sami. :)
No a nakonec tenhle týden! Ten je taky s páskou z Lidlu, protože je krásně kytičkatá. Už tam mám spoustu nápisů a obrázků, neskutečně si to každý den užívám. Teď, když si čtete článek, jsem už nejspíš na oslavě mých kamarádek, dvě slaví narozeniny. A taky má dneska narozeniny Lukášek, je mu už třináct. Teda nejspíš :)

Jak se vám dnešní článek líbil? Trošku jsem tenhle formát obohatila o pár zážitků z celýho měsíce, tak doufám, že jste se moc nenudily. Taky jsem nechala fotky velký, protože mi to přijde lepší. Co jste dělaly v březnu vy? 

DTM 

8 komentářů:

 1. Krásné fotky. Moc se mi líbí, jak zdobíš diář. zatím jsem používala washi pásky jen pro zváštní dny, ale asi se sebou nechám inspirovat a budu je používat i jako rozdělovač dnů :-)
  hezký víkend
  Jsi krasna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Určitě to tak udělej, hodně to pomáhá v organizaci :)

   Vymazat
 2. Jsem ráda, že jsi k článku přihodila i pár svých zážitků :) Taky mě moc štve, že ty dva květnové svátky vyjdou na neděli, protože když myslím na to, že do konce roku už nebudou žádné prázdniny, děsí mě to :D Taky bychom měli mít v dubnu volno kvůli přijímačkám :)


  Rimmel Wonder'Full Volume Colourist

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já jsem ráda, že se ti to líbilo! No právě, mně ty víkendy nestačí. A hlavně nevím, jestli to volno vůbec mít budeme! :D

   Vymazat
 3. Ahoj, kolik je ti vlastně let? :-)) děkuji Klára

  OdpovědětVymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top