čtvrtek 24. března 2016

Vyvolej.to | Recenze a radost z fotek

Tak konečně zase píšu článek, bohužel jsem poslední dny vůbec nestíhala. Teď mám prázdniny, tak se blogu můžu věnovat a připravit pár článků. Dneska to bude o malé zásilce, která mi tento týden přišla. A trošku to souvisí s mým blogem :)V neděli večer jsem si totiž objednala na vyvolej.to pár (no, docela dost) fotek z mého instagramu, ale i když nemáte svůj účet na insta, můžete si nechat vyvolat jakékoli fotky z vašeho počítače. Jde totiž o to, že si tam nahrajete nebo vyberete fotky z insta, pošlete to na vyvolej to, vyberete si velikost fotky, objednáte a hotovo.


Zásilku jsem si vyzvedla v úterý, takže dva dny po objednávce, což mi přišlo super. Album s fotkami bylo v obálce bublinkatou fólií.  Spolu s fotkami vám přijde jedno malé album, které je krásně tvrdé a precizně vyrobené s mnoha skvělými detaily. Album jistí gumička a hřbet alba z barevné látky. 


Barvu alba si nevybíráte vy, ale prostě vám přijde nějaké náhodné. A já jsem děsně šťastná, že mi přišel růžový. :)Album jsem popravdě čekala úplně jiné, to klasické s průhlednými obaly na fotky, ale nezklamalo mě to. Fotky z žádné strany nemůžou vypadnout a ani se nijak zničit.


Můžete si vybrat mezi třemi velikostmi fotek, já jsem chtěla ty nejmenší. Ty stojí jedna 9 kaček a jsou velké 8x10 cm, a to je jediný rozměr, se kterým si můžete vyvolat fotky z instagramu, protože ty jsou čtvercové. 


Na fotky si do spodní části můžete nechat napsat nějaký popisek, ale já jsem je chtěla mít prázdné. Fotky jsou lesklé, z kvalitního foto papíru. Taky barvu rámečku fotky si můžete vybrat podle sebe. A tady je jenom malý zlomek fotek, které jsem si nechala vyvolat :)
Máte zkušenost s vyvolej.to? :)

DTM 

4 komentáře:

  1. Jéé, to je moc super článek!! A děkuji za tip, protože už měsíc přemýšlím o tom, že bych si nechala vyvolat nějaké fotky. Jen jsem pořád nevěděla, kde si to nechat udělat. Prvně jsem koukala na DM nebo Teta, mají tam ty fotky ve styl polaroid akorát chtějí za 16ks 300 Kč, což se mi nechtělo dávat, tak jsem to zatím nechala tak. V DM jsem zkoušela i takové ty rychlofotky, které ti hned vypadnout a fakt jsem byla zklamaná z příšerné kvality. No a tohle je naprosto perfektní stránka a ty fotky si nechám vyvolat u nich. A ty tvoje jsou moooooc krásné, však víš, že je mám moc ráda! ♥ Můžu se zeptat, kolik sis jich neměla vyvolat? A kolik tě to celé stálo i s poštovným? :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jsem moc ráda, že se ti článek líbil! Je super, že bys to chtěla taky vyzkoušet :) Taky jsem na ty dmkácký koukala, ale tohle mi přijde výhodnější, ještě k tomu to má podobný tvar jako ty z polaroidu, takže je to vlastně jedno, že. Já jich mám dohromady třicet plus to poštovný, což vyšlo zhruba na 320 korun. Což máš mnohem výhodnější, než kdyby sis to nechávala vyvolávat v dmku. Ještě k tomu je tohle skvělá kvalita, a když říkáš, že tam nestála za nic... určitě jdi do tohohle :)

      Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top