pátek 26. února 2016

Planner look aneb diářování v únoru 2016

Další měsíc máme za sebou a to znamená ukázku mého měsíčního diářování! Popravdě jsem si vůbec nemohla pomoct a prakticky všechno je strašně barevný a veselý. Ono bylo takový ošklivý počasí, tak jsem se chtěla vybít v diáři. No a tohle je výsledek!První týden je s krásnou páskou od Scotche, která je božsky modrá a vypadá, jako by na ní bylo popraskané sklo. Ta užší je taky strašně zajímavá. A samozřejmě nesmí chybět křiklavě růžová kartička s nápisem Celebrate a žlutým srdíčkem. 


Tady je to jaksi hodně růžové. Svedla bych to na valentýnský týden, ale to mi asi moc neprojde, když ho neslavím. No každopádně jsem na to měla náladu a podpořila jsem to srdíčky, sovičkou a mufínkem. Tohle je vážně hodněhodněhodně sladký. :)


Předposlední týden je zase fialový s děsně krásným ježečkem, který mamka nedávno objednala a já jsem ho musela hnedle nalepit, protože... podívejte se na tu roztomilost! Tomu nejde odolat. Vůbec. Jen škoda, že jsem si tenhle týden moc neužila, byla jsem nemocná. No, vůbec nebyl nějaký veselý...


Tenhle týden mám prázky, ale to jsem psala snad už tisíckrát, tak to pro vás není novinka. Vzala jsem si svou oblíbenou zelenou pásku s kytičkami z Tchiba a kartičku s roztomiloučkými ptáčky. 


A naposledy vám ukážu fotku měsíčního kalendáře v mini diářku. V tom si plánuji články, tak mám nad blogem naprostou kontrolu.

Jaký byl váš měsíc?

DTM 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top