pátek 8. ledna 2016

Zimní příroda

Před pár dny jsem šla k Ticince a všimla jsem si, že u nich je mnohem víc sněhu než u nás! Tak jsem popadla svůj mobil s nejlepší foťákem na světě (no uvidíme, jak fotky budou vypadat, až je zvětším) a začala fotit. Všechno. Takže těch fotek bylo docela dost a já vybrala ty nejhezčí.

A takhle to vypadá u nás...

 

Taky tam zbožňujete zimní přírodu? Já bych se na to mohla koukat pořád. Jen kdyby mi nebyla taková kosa :D

DTM

6 komentářů:

 1. To je nádhera! Ač nemám zimu moc ráda, tak tohle miluju a letos jsem z toho sněžení nějak extrémně nadšená :) nejlepší je to, že mrzne, takže to hnedka netaje. Zítra se chystám na procházku, tak snad udělám taky podobné fotky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Já ji taky moc nemusím; mám ji ráda, jen když ležím v posteli pod peřinou a je mi teplo :D. Přesně, ale když je ten první sníh a krásný prašný, je to nádhera. Teď nám to už bohužel docela taje a je to takové břečkoidní, a podle mě to už nebude lepší... Tak ale doufám, že sis dneska procházku užila, vyčistila si hlavu a vyfotila krásné fotky! :)

   Vymazat
 2. Jéé, moc krásné fotky! Fakt se ti povedly :) Já mám strašně ráda zasněženou krajinu a strašně ráda na ni koukám. Celkově mám ráda zimu a zimní procházky, i když na ně moc nechodím :D Úplně mě štve, že jsem byla shnilá na nový rok, když u nás celkem dost sněžilo a já šla jen na zahradu vyfotit nějakou věc, měla jsem se projít a udělat nějaké fotky. Chtěla jsem jít dneska, ale bohužel u nás je už tak trochu venku břečka, takže nic no. Celkem jsem si přála, aby tento víkend sněžilo a jasně, že ne. Když si to přeji, tak nesněží a když si to nepřeji tak je přímo vánice :D Jo, a miluji, když koukám z okna na padající sníh ♥

  Benefit They're Real

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, Peggie! Já ji mám taky ráda... akorát taky moc nechodím ven, teď mě k tomu nutí Ticinka jsem jí za to moc vděčná, že se mi sport spojí se super výhledem ze sedla :). Včera jsem byla na vyjížďce a bylo to dokonalé. U nás je sníh (spíš už není) taky fakt ošklivý, přes ten týden se to zhoršilo a ta vánice, myslím, vážně nehrozí :D. Ale zákon schválnosti funguje vždycky... to nesnášim. :D A padající sníh, zvlášť ten první, to je skvost. :)

   Vymazat
 3. Super fotky! Já moc zimu nemusím, ale když už je, tak chci sníh. Bohužel letos to nějak nevychází.

  STYLE WITHOUT LIMITS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Taky bych radši zimu se sněhem než bez... Teď by zase mohl napadnout :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top