středa 20. ledna 2016

Story o Gwen Stefani

Já se s vámi prostě musím podělit o velice zajímavou příhodu, která se mě stala po Vánocích. Tak si udělejte něco dobrého k jídlu nebo pití a já jdu na vyprávění.


Od té doby, co se tak nějak pohybuji v kosmetickém světě, vím, že Urban Decay je mezi značkami s nejlepšími stíny. Odnedávna od nich mám jednu paletku, konkrétně Naked Basics 2, protože se mi strašně líbila a je boží na každodenní používání. Ale stejně jsem přesto vždycky toužila po nějaké té větší Nakedce, hlavně po dvojce, protože její stíny jsou mi nejbližší. Tak jsem ji moc chtěla, ale nijak jsem si na ni nešetřila a ani ji nějak extra nevyžadovala, přece jen to je paletka za tisíc a půl. To je docela šílený. Tak jsem tomu nechala takový volný průběh.


Nedávno přišlo Urban Decay na trh s Gwen Stefani paletkou, která mě hned na první pohled okouzlila. Krásné jemné stíny, spousta matných i lesklých, ideál! Tak jsem se do ní bezlavě zamilovala a plánovala, že si ji někdy koupím. Určitě. Možná jsem si myslela, že ji dostanu k Vánocům, ale prostě jsem si ji před nimi nekoupila, ani jsem neměla dost peněz na utrácení, přece jen to člověk dost vrazí do dárků. K Vánocům jsem ji nedostala a tak jsem si řekla, že když se mi tak strašně líbí, tak si ji prostě koupím. 


Jeli jsme s taťkou do Sephory, kde jsem hnedka běžela ke stojanu s Urban Decay. A oni ji neměli. Bylo mi to líto, tak jsem se došla zeptat ještě ke kase, jestli náhodou není nikde schovaná. Nebyla. Paní nám řekla, ať si zavoláme do ostatních Sephor, ale že si myslí, že je vyprodaná. No ochotná jak něco. Tak před obchodem ještě volali tak do pěti dalších Sephor v Praze, ale nikde nebyla. Řekla jsem si, že když už ji neseženu, ale aspoň jsem se sebrala a šla si konečně koupit nějakou větší paletku od Urban Decay, tak že si ji koupím. Takže jsem si to šťastně vykračovala s Naked 2 pro perníkové latté (mimochodem: v Costě je tisíckrát lepší než ve Starbucksu, tak tam příští sezónu všichni povinně zajděte!) a domů.


Pár dní nato mi mamka oznámila, že existuje Urban Decay eshop a mají Gwen Stefani paletku na skladě! No dokážete si asi představit, jak jsem byla naštvaná. Bez peněz, které jsem dala za Naked 2, jsem si ji stejně objednala. Tedy, rodiče mi ji koupili a já jim ji budu splácet, protože já ji prostě ve svém životě potřebuju, i kdybych měla udělat jánevímco. Takže to bychom měli, za dva dny bude můj miláček u mě.


Jenže za dva dny, to bylo třicátého, taťka přijel z práce s tím, že tu paletku nedostal! Nejspíš byl ten chlápek, co jim to tam vozí, línej a myslel si, že třicátého prosince nebude nikdo v práci, a napsal k zásilce, že jsme posunuli doručení! Tak taky si dokážete představit, jak jsem byla naštvaná. Já ni čekám tak dlouho, ještě ji budu splácet, a on si tam v klidu napíše, že jsme posunuli doručení?! 


Nakonec jsme pro tu paletku jeli do Prahy, protože ji měli v nějaké úshovně DPD balíků, které nebyly doručené. Takže ten den jsem ji měla doma, protože bych nepřežila, kdyby se mi měla do rukou dostat až čtvrtého ledna! 


No, to je konec mého srdceryvného příběhu s Gwen Stefani, Naked 2 a neschopným doručovatelem. Stalo se vám někdy něco podobného? Doufám, že ne. 

DTM

4 komentáře:

 1. Já ani nevím, jestli se mi něco podobného někdy stalo... Obvykle, když se třeba v Yves Rocher zeptám, jestli něco mají a prodavačky řeknou, že ne, tak mi ani neřeknou, že zavolají do jiného obchodu a přitom v Ostravě jsou ještě další dva. Máš ale hodné rodiče, protože ti moji by mi asi takovou laskavost neprokázaly :D Paletka se mi moc líbí, ale není to zrovna ta, po které mé srdce touží. :D

  Beauty Products | SALOOS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, bohužel ty jejich služby nejsou úplně dokonalé zřejmě všude a to mě dost štve. A zrovna moje srdce po ní touží... tedy toužilo :D

   Vymazat
 2. Jé, máš moc hodné rodiče, že ti takhle pomohli, je to od nich moc milé, když tě chtějí udělat šťastnou, to se cení :)) A máš pravdu, perníkové laté v Costě je rozhodně nejlepší! Jinak něco podobného se mi stalo. Objednávala jsem si z tescomy sady na trdelníky a měli přijít v pátek v tom týdnu před Vánocemi a samozřejmě že nepřišli. Jenže já je ten víkend potřebovala a oni mi je chtěli přivézt až to další pondělí... Tak jsem si tam zavolala a přesto, že jsem velké město a máme tu sklad DPD, tak oni to vždy uloží jako naschvál do vedlejšího města.. Takže jsem si pro to ani nemohla dojet.. Hrůůůzaa.. Ještě, že bylo fakt pár dní před Vánoci, tak doručovali valíky nakonec i v sobotu, uff :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máš naprostou pravdu, jsem jim za to vážně vděčná... Jé, to mě mrzí, že se ti něco podobného stalo. To je děsný! Takže nakonec trdelníky byly? Ještě že tak... Hned bych si dala :D

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top