středa 27. ledna 2016

Planner look aneb diářování v lednu 2016

Na tento rok jsem zase chtěla obnovit Planner look, který byl vlastně jen jednou a to v říjnu, ale zařadil se k těm oblíbenějším článkům, což jsem moc ráda, protože mě baví diářové články psát. Je to taková oddechovka, ohlédnutí za uplynulým měsícem. Miluju si stránky ve svém diáři zdobit, zvlášť tyhle nové. Koupila jsem si totiž nové náplně s roztomilým písmem. Vydrží do konce věků (pokud se nebudou měnit názvy dnů a počet, což nepředpokládám, ale chtělo by to nacpat ještě jeden odpočinkový den do víkendu, třeba Freeday, co? :D), protože si to čísluju sama. Nejvíc se mi na těchto stránkách líbí, že den je rozdělený na půlky, kdy do jedné si můžu kreslit a lepit a tak, a v druhé je místo s linkami a ozdobeným nápisem To Do. A další věc, kterou miluju, je to, že víkend je napůl svisle. Víte přeci, co myslím, minule jsem měla víkendové dny oddělené vodorovně a to bylo blbý, protože se do toho vešlo strašně málo. Teď mě teda baví ten diář tak na milion procent! ... Bože, to jsem se rozepsala, měla bych konečně začít! :)


Tak to jsou první dny roku 2016. Hned prvního tam můžu najít takovou samolepkovou oslavu, spoustu zlaté, srdíček, nápisů, a vůbec mi to připadá hrozně hezké. A ten den pro mě znamenal i strašně moc tím, že začínala platit smlouva o nájmu Ticinky, ale protože se mi to tam už nevešlo, jednorožec putoval na víkendové kolonky. A taky je tam hromada srdíček.


První týden roku 2016 je barevný a veselý, na vršku je proužkovaná bílo-červená washi páska a, co jsem si poslední dobou oblíbila, je oddělení jednotlivých dnů úzkou páskou, tentokrát žlutou. Ono to vypadá hrozně smutně a hole, ale to byste nevěřily, kolik toho tam je napsáno a nalepeno. :)


Další týden je dost studený s modrými washi páskami. Novinka ale je, že jsem prakticky nenalepila žádnou samolepku, ale všechno je razítky. Nejvíc se mi líbí ti koníčci, sovička, ale naprosto nejvíc milované razítko (to jsem dostala k Vánocům v sadě) jsou hvězdičky ve čtvrtečním okýnku, které tam sedí naprosto perfektně a jsou podle mě vážně roztomilé.


Další týden strašně sněžilo a já jsem se to snažila přenést i do mého díáře, takže o sněhuláčky, tučnáky a vločky tu není nouze. Taky jsem se sanžila být děsně kreativní a dát do fotky co nejvíc modré nejen v papírnických věcech, takže tam vidíte i modré tužky na oči a stíny.


A tento týden je možná trošku smutný a studený, ale moc se mi to líbí a popravdě nemám nějakou jásavou náladu, nebo tedy alespoň když jsem stránky zdobila. Hlavními aktéry jsou tu šedivé washi pásky s modrými čmáranicemi. Teď jsem najela zas na samolepkový systém, protože jsem znovuobjevila tenhle malý aršík s dokonalými nápisy, takže se těším na další lepení :)


Poslední fotka je z mého menšího diáře, který jsem začala používat na blog, píšu si tam nápady na články, to do listy a další různé věci. Protože jsem puntičkář prvního stupně, protě král všech puntičkářů, musím mít zorganizované naprosto všechno. Takže mám na každý měsíc takovýhle organizér, kde si píšu, co chci kdy vydat.

Tak to je všechno! Co říkáte vy, baví vás tenhle typ článků? A jak si hýčkáte svůj diář? :)

DTM

2 komentáře:

  1. To je tak krasny. Obdivuju te, ze si s tim dokazes tak vyhrat. Ja se takhle snazim zdobit denik, ale diar je oproti tvymu teda dost nuda. Musim na tom zapracovat :). Jo a urcite pis tyhle clanky dal, bavi me to a urcite nejsem sama :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc ti děkuju! :) Já mám zase deník úplně holý, maximálně si tam zapíšu něco zelenou propiskou. Jsem strašně moc ráda, že tě tyhle články baví ♡

      Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top