středa 23. prosince 2015

☆ Vánoce 15: Haul z německých adventních trhů a DMka

Dneska jsem se rozhodla konečně vám ukázat pár drobností, které jsem si pořídila v Německu, kde jsme byly s mamkou na adventních trzích. Včera jsem v článku DTM psala, jaké to bylo a jak jsem si to užila. Ale ve zkratce to bylo úžasné a fotky jsem si omylem smazala, tak aspoň že mám fotky tyhle. 


Prvně jsme byly v Bautzenu, kde jsme si přímo na trhu koupily pár vykrajovátek. Ta jsou tajnou úchylkou mamky, má jich obrovskou krabici a má tam snad všechna zvířátka, různé druhy andílků, dopravních prostředků a srdíček. U stánku s takovou směskou všech možných kuchyňských potřeb jsme našly dokonce něco, co nemáme! Srnečku, lišku a koníka. Teda, koní máme dost, ale ne takovýchto.


A tam jsme našli i dmko, odkaď mám spoustu věcí. Strašně se mi zamlouval výběr dvoufázových rtěnek od Maybelline, ale ta, co se mi líbila nejvíc, byla jedna z těch čtyř nejnovějších, takže i nejdražší. A to jich tam bylo snad dvacet, a zrovna se mi musí líbit ta děsně drahá. No nevadí, vybrala jsem si pár drobností a jednu větší věc, ze které mám radost. Takže, něco mám ze sekce malých a cestovních balení, a to je deodorant od Rexony a mléko s vůní maliny.

Taky jsem si tam vybrala Baby Lips, který u nás nejde sehnat. Voní jako meloun a barví lehce růžovo-oranžově. Já tyhle balzámky miluju a nejradši bych měla všechny :D.
  

A poslední kosmetická věc je čistič na Beauty Blender, který jsem moc chtěla, protože jsem přesně nevěděla, čím to čistit, abych si ho nezničila. Už jsem ho jednou zkoušela a je vážně úžasný. Dokonce jsem s ním čistila i štětec, který mi nevyčistil ani ten čistič od Ebelinu, který vyčistí prakticky všechno. Ten štěteček totiž používám na nanášení rtěnky a zbytky barvy mi nešly vyčistit strašně dlouho, teď je krásně bílý!

Našla jsem tam taky spoustu papírnických věciček, třeba na balení dárků a tak. Měli tam spoustu balení po třech washi páskách, a já si koupila tyhle starorůžové s kytičkami a srdíčky.
  

V dmku měli dokonce krásný stojan s dekoracemi, hrníčky a ubrousky s vánoční tématikou. Já jsem si tam samozřejmě musela něco vybrat, protože to zbožňuju a… prostě proto. A mám teda krásnou sovičku, která mi už zdobí pokoj. Je strašně roztomilá a zamilovala jsem se do ní.


Pak jsme jeli do Königsteinu, kde bylo strašně moc lidí, a tak jsem se ráda uchýlila do jednoho stánku s rukavicemi, šály a čepicemi. Oblíbila jsem si tam ty návleky na ruce, které tam byly ve spoustě barev a já si vůbec nemohla vybrat. Nakonec jsem skončila stejně s těmi nejhezčími, pochopitelně. :)
  
Tak to je všechno, co jsem vám dneska chtěla ukázat. Snad se vám něco z toho líbilo :)

A poslední věc: Kráááásné Vánoce! Zítra bude boží den, den, kdy se můžeme bez výčitek pořádně nacpat bramborovým salátem a cukrovím. Takže si to skvěle užijte a podívejte se aspoň na tři pohádky! :)

DTM

2 komentáře:

  1. Jéé, lištička jako vykrajovátko je strašně cute! ♥♥ Úplně se nad tím teď rozplývám :D Achjooo, a ani nevíš, jak ti závidím to německé DM, bože, jak já bych tam chtěla. Ten zelený babi lips se mi strašně líbí, hele a že ho protlačíš do nějakého dalšího článku? Strašně mě zajímá! :) Ten čistič na beauty blender bych taky potřebovala, mám takové ty dva malinké co byly v DM v nějaké edici a ten jeden používám fakt často a je pěkně špinavý a nejde to vymýt :/ A to ani neumluvím o mých štětcích :D To jsem ale beauty blogerka :D Washi pásky jsou moc hezké, sovička roztomilá a ty návleky také :) Ještě jednou ti přeji krásné Vánoce, užij si to zítra co nejvíc můžeš!!!! ♥

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju moc, Peggie! Tvoje komentáře mi dělají děsnou radost :). Je roztomilá, to jakože nejvíc ze všech vykrajovátek, co máme :D. Mám ji snad stokrát vykrojenou ze samotvrdnoucí hmoty, protože perníček z ní je samozřejmě snědený. Určitě se německýho dmka někdy dostaneš! Třeba já tam byla teprv poprvý, mamka tam byla jednou s taťkou na pracovní cestě, a tak když měl nějaké jednání, skočila mamka do dmka a přivezla mi spoustu super věcí, je to oproti našemu ráj! A neboj, určitě baby lips někam propašuju, je strašně boží, takže nebude jen v jednom článku :). Jo, už vím, to je ta cestovní edice, jak z ní mám ten šteteček, že jo? Ta mě děsně nadchla! Jsou dobré? Já jsem bohužel zhýčkaná z toho originálu, takže teď nešáhnu na žádný jiný... Mám ho na makeup a korektor mnohem radši než štětce. Já jsem doteď používala jen nějakou čistící pěnu na pleť. Ale on je bohužel ten čistič drahej jak něco, prakticky stejně jako samotná houbička. Ale faticky se vyplatí, stačí kapička a je to všechno venku. Ale prosím tě, já zase myju štětce snad jen jednou za dva měsíce, jinak jsem líná a jen je čistím čističem z Ebelinu. Každý máme něco :D. Ty si taky mocmocmoc užij Štědrý den! Dneska ti to přeju potřetí, ale to je jedno. :D

      Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top