neděle 20. prosince 2015

☆ Vánoce 15: Dárky pro zvířátka

Dneska pro vás mám trošku jiný článek, ale přišlo mi to jako dobrý nápad, protože na naše mazlíčky by se určitě nemělo zapomínat! My většině z nich něco dáme, vždycky něco pod stromečkem najdou. Teda ne přímo oni, protože netuším, jak bychom domů dostali koníka, ale byli bychom všichni rádi, aby nemusel žárlit na Froda, pejska, který s námi občas spí v posteli :D.


Prvně začnu tedy psy, pro které je to jasné, nějaké pamlsky. Tyhle jsme našli v dmku, dokonce je na ně teďka myslím 25% sleva v té kuponové knížce. Jsou to takové klasické, které dělá snad každá značka, ale tohle mi připadalo vánoční kvůli těm barvám na obalu.


Další věc je také z dmka, balíček křupinek pro hlodavčíky, ale podívejte, jsou to stromečky! Snad to Kvíťa a Tildička ocení :).


A poslední je něco pro koně. Tohle je Magic Brush, což je snad nejlepší plastové hřbílko na zablácené špinavé koníky, což je přesně pro toho našeho! Lukášek se vždycky někde vyválí a pak vypadá spíš jak koule bláta. Přišla jsem na tohle hřbílko u Ticinky, která ho má a jak je na ní každá špína vidět víc než komkoli jiném (smutný úděl bílého koně), a strašně jsem si ten kartáč zamilovala! A mimochodem, zkoušela jsem se tím učesat i já, samozřejmě tím čistým :D, a vůbec to není blbý! 


No já vím, dnešní článek je trošku kratší, ale snad vám to nevadí, a pokud byste chtěly koupit něco svým zvířátkům, tak to určitě ještě do Štědrého dne stihnete, i když je to na poslední chvíli. 
Co máte za zvířátka vy, a kupujete jim něco?

DTM

2 komentáře:

 1. Originální článek! :) Bohužel my žádné zvířátko nemáme, mamka ho nikdy nechtěla a já to jako malá vždy obrečela, ale teď už to tak moc neřeším, ale vím, že já si jednou nějaké pořídím :) A kdybych nějaké zvířátko měla, tak mu určitě něco koupím, třeba nějakou hračku nebo pamlsky :)

  Christmas Prague 2015

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Peggie! To je škoda, já bych bez zvířátek asi nevydržela, jsou to moji nejlepší kamarádi a nedokážu si to teď byz nich představit. Vždycky mě k nim rodiče vedli a jsem jim za to vděčná. Je skvělé, že víš, že si někdy pořídíš! To bude určitě super. :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top