pátek 18. prosince 2015

☆ Vánoce 15: 5 DIY nápadů na jmenovky na dárečky

Pochlubte se, máte zabalené dárky? Anebo je třeba ani nemáte? Já mám už naštěstí všechno, ale zabalené ne, protože já je ráda balím na poslední chvíli, třeba až i na Štědrý den. A pokud je taky ještě nemáte v balícím papíru a teprve se na to chystáte, tak já bych vám chtěla ukázat pár tipů na jmenovky, protože se na tom můžete super kreativně vyřádit.


Prvně si vyrobím jmenovku s krajkovou rozetkou.


Ta se mi líbí snad ze všech nejvíc, protože je strašně krásná. Já mám na tu ornamentku razničku, ale viděla jsem je zrovna někde v balíčku s papírovými sáčky na balení dárků, určitě to byl nějaký obchod jako Nanu-nana nebo Butlers. Jen si to nalepím na jmenovku (ehm, na tu mám taky razničku, ale tu v pohodě zvládnete samy), ostřihnu okraje a je to hotové.


 Další je snad nejjednodušší, se srdíčkem.


Na jmenovku si jenom vyrazím srdíčko, to je všecko!


Další jsou knoflíčky.Ty si jen nalepím na jmenovku, můžu ji jakkoli ozdobit víc, ale já mám ráda minimalismus, takže jsem to nechala takto.


Nejroztomilejší je se sobíky


Na tu potřebuju arašídky, množství podle velikosti jmenovky, jak se vám tam vejdou. Stačí je rozříznout, nalepit, nakreslit na ně nosík (samozřejmě červený), očka a parohy.


A nejtěžší je s malinkými obálkami, která mi teda moc nešla, ale nějak jsem se tím probojovala. :)


Tady jsem vám nakreslila tak nějak, jak má obálka vypadat, ale určitě si ji udělejte podle sebe, protože jsem stejně nakonec všechno přehnula nějak jinak...


A pak je stačí jen nalepit na jmenovku a nějak dozdobit.

 

Doufám, že jste se inspirovaly a nějaké z nich vyrobíte! Užijte si poslední dny do Vánoc, už jen šeeeest!!!!! :)  

DTM ♡

4 komentáře:

 1. Taky jsem včera balila dárečky, což jsem ti psala na insta, ale byla to celkem fuška a zjistila jsem, že vůbec balit neumím a celkem se za to stydím, hlavně za ty zabalené dárky, které dávám kamarádkám :D Jinak moc se mi líbí krajková a se sobíky jmenovka! Jsi na to strašně moc šikovná a všechny se ti povedly :)

  Christmas Essentials 2015

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale prosím tě, vždyť to nemůže být tak strašný! Děkuju moc, taky se mi nejvíc tyhle dvě :)

   Vymazat
 2. Dneska jsem balila dárky a vyzkoušela jsem tvůj návod. Sice jen jmenovku s krajkami, ale mylsím, že se docela povedla. :) Děkuju za tip.
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, to jsem moc ráda, že jsi něco vyzkoušela a povedlo se! Určitě se bude na dárečcích vyjímat. :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top