čtvrtek 5. listopadu 2015

Planner look aneb diářování v říjnu 2015

Tak mám konečně chvilku na napsání článku. Dneska to bude z diářového světa. :)
Já si moc ráda zdobím, polepuji a různě předělávám diář z nudných do barevných a veselých stránek. V říjnu jsem jeden týden s diářem nic nedělala, takže to je trošku ochuzené.  


První týden jsem ladila do krásných podzimních barev a nahoru jsem dala malinké vlaječky. Protože byl v pondělí státní svátek a já jsem neměla moc úkolů, tak jsem si do prázdného okýnka napsala zkrácenou verzi svého bucket listu, kterou můžete vidět i v tomto článku.


Další týden byl s washi páskou s malinkými růžičkami. A co mám moc ráda je to, že si mezi jednotlivé dny nalepím úzkou washi pásku, která hezky ladí k té základní barvě, kterou jsem si pro ten týden vybrala.


Pak to bylo ve znamení modré, kde hlavní roli hrála velká modrá sovička. Zase jsem použila tmavou úzkou pásku na rozdělení dnů a na horní část listu modrou s jemnými kytičkami.


Nakonec je tu halloweenský týden, který je můj nejoblíbenější svou vizáží z tohoto měsíce, protože tyto pásky jsem dostala k svátku, takže je moc dlouho nemám, a jsem z nich strašně nadšená. Ještě jsem vyhrabala z minulého roku halloweenské samolepky a musela jsem to jimi samozřejmě okořenit. Nakonec jsem si tak vyzdobila i svůj maličký diář.


Tak to je pro dnešek všechno. Doufám, že vás baví tyto diářové průzkumy, protože mě moc a ráda o tom píšu články. 

Jaký týden se vám nejvíce líbil? A dekorujete si své diáře?

DTM ♡

2 komentáře:

  1. Jéé, no páni, to je krása!! :) Asi bych se se svým diářem měla zakopat do země, protože tak krásný a přehledný ho tedy rozhodně nemám :/ A všechny ty washi pásky jsou naprosto úžasné :)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top