neděle 29. listopadu 2015

New in | Listopad 2015

Dneska pro vás mám sice kratší článek, ale je vněm spousta novinek. Tím pádem samozřejmě to New in za listopad. Vím, že tento měsíc končí až zítra, ale říkám si, že když zítra nejdu na nějaký obří nákupy, tak je to vlastně jedno. Dneska je to jako v září zase jenom pár maličkostí. I když moje nejvíc oblíbená věc, kterou mi mamka tento měsíc koupila tu sice vidět je, ale nepíšu o ní přímo. Můžete si o ní přečíst tady.


První věc je rtěnka od Dermacolu v odstínu 6, která je snad nejpřirozenější ze všech v nabídce, a přesto je docela výrazná. Přijde mi, že ten odstín by se hodil ke všem, protože je takový jednoduchý a krásný.


Ano, i když jsem si minulý měsíc koupila malý Keep Cup, nemohla jsem si odpustit velký. Tento má objem 454 ml a to je super na nějaký kratší den do školy na čaj. Ale hlavní věc, proč jsem si zrovna tenhle Keep Cup koupila, je ta barva. Skvětlá mintová na víčku, růžová na hrnku a zelený silikonový proužek mi připadají strašně úžasné a nejlepší na světě. 


Vzhledem k tomu, že mi došla micelárka od Rexaline, která byla naprosto úžasná, tak jsem potřebovala novou. A volba padla na Baleu, která je docela nová a zajímalo mě, jak se s tím Balea vypořádala, protože konkurence micelárek je docela velká. Ale tahle je prostě jedna z nejlepších a docela mi připadá podobná právě té od Rexaline nebo třeba Biodermě. 


Já si každý večer něco patlám na pusu a oblíbila jsem si Blistex, protože když mám hodně rozpraskané rty, tak do rána jsou mnohem vláčnější a vyživenější. Je to pro mě úplně nejlepší balzám a hlavně na zimu je úplně úžasný.  


A poslední věc je vánoční antibakteriální gel od Bath and Body Works s vůní Merry Cookie. Pokud nemáte rády sladké vůně, tak k tomuhle ani nečichejte, protože tohle má strašně sladkou vůni. Vážně, nic sladšího jsem v životě necítila. Ale mě se to strašně líbí, protože já sladké vůně můžu. A ten obal! Roztomilejší obal nic nemá.

Co jste si pořídily za poslední dobu vy?

DTM

2 komentáře:

  1. Krásné věci sis koupila :) Mně by hodně zajímala ta micelárka od Balea. Bude recenze? :) Já bych si ji přála a ještě by mě zajímalo, jestli na obličeji lepí? :) Jinak tu rtěnku od Dermacolu si už taky konečně musím pořídit, toužím po ní fakt dlouho. Místo Blistexu na noc používám lip butter Labello, což je ta nejskvělejší věc na celém světě! Já si v listopadu udělala radost 2 vosky Yankee Candle a rtěnkou od GS :) Nesmím teď moc utrácet, protože pak nebudu mít penízky na vánoční dárky :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuju! No, popravdě, nejsem v psaní recenzí moc dobrá, ale baví mě to, tak bych to mohla zkusit i s touhle micelárkou. Zatím je pro mě v topce všech micelárek, dokonce odlíčí i nějakou lehčí řasenku! A ani moc nelepí, neříkám, že vůbec, ale po chvilce mám pleť už krásně vyčištěnou a hebkou. No jasně, kup si ji! Jen s nimi mám problém, že některé jsou absolutně úžasné, a některé teda vůbec. Vlastním 8, 6, 5 a 1, a je to zatím tak, že 5 a 1 se po chvilce vytrácejí (což je zrovna u dvoufázovek blbý, protože se špatně vrství) a 8 a 6 jsou vážně úžasné. Jak jsem ti už v Podzimnostech odepisovala, taky ty Lip Buttery miluju! A ano, ještě pořád jsem se nepodívala na ty rtěnky od GS, přestože jsi mě na ně docela navnadila :). A když už máš vosky (mimochodem, v Chapter of 11 jsem viděla, že máš Cranberry Ice, který mám taky a je fakt boží!), tak už aby byly Vánoce, že, abys konečně dostala tu aroma lampu! :)

      Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top