čtvrtek 15. října 2015

Čokoláva

Prakticky nikdy nevařím nic z pytlíku, ale tohle jsem prostě musela zkusit musela. Domácí čokoládové suflé jsem taky nezkoušela, tak jsem si řekla, že bych tohle z připravené směsi mohla zkusit. A tak jsem to zkusila a chtěla bych vám ukázat, jak to dopadlo.


Je to strašně jednoduché, jen přidáte vodu a vymažete a vysypete formičky, které v balení už jsou. Nechala jsem to péct devět minut, protože doporučený čas je 8 - 10 minut. A zlatá střední cesta se osvědčila. I po nějakých pěti minutách, kdy suflé chladlo, vnitřek ještě krásně tekl a prostě to bylo výborné.


Musím říct, že jsem si na tom doopravdy pochutnala a pokud nad tímto budete uvažovat, jděte do toho! Máte to hotové za čtvrt hodiny a je to skvělý dezert. 


Co vy a pečení z pytlíku? Zkoušely jste domácí suflé?

DTM

4 komentáře:

 1. Doma jsme zvyklí péct své věci a ne z pytlíku, každopádně tohle vypadá fakt dobře! :D Takový zákusek po nedělním obědě, mňaam! :D Ale nebyla bych proti tohle vyzkoušet a klidně bych zkusila i to domácí suflé :)

  Zamiluj si rozčesávání vlasů s Tangle Teezer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My právě taky, tak jsem byla zvyklá na toto. A musím to domácí taky zkusit! :)

   Vymazat
 2. Ach páááni, hned bych si dortíček dala :) dělala jsem je nedávno, pěkně domácí, ale musím poraženě přiznat, že se nepovedly, tak možná dám šanci těmto z pytlíku a zkusím to ještě jednou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to přeju, aby se tyhle povedly! Já se taky už konečně chystám na ty domácí :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top