středa 14. října 2015

✿ Sweater Weather Tag

Tag jsem podle mě psala jenom jeden, tak je potřeba nějaký napsat. A jaký jiný než podzimní? 

Čaj, káva, nebo horká čokoláda?
Pokaždé, když přijdu ze školy, tak si ráda udělám čaj. Dostane mě do podzimní nálady a když je ještě v nějakém roztomilém hrnečku, tak to se rozplývám. Asi dvakrát do týdne podlehnu horké čokoládě, protože je prostě výborná. Kávu miluju, ale teď si ji dělám méně často. Občas si zajdeme s mamkou do nějaké kavárny, nedávno jsme třeba byly v Paulu, kde jsem si dala cappuccino, čokoládovou koblihu (až někdy budete blízko Paula, MUSÍTE si tam dojít na koblihu s čokoládou. Je to nejpoctivější kobliha, jakou jsem kdy jedla!!!) a pak jsme si koupily krabici plnou mini pečiva - mini čokoládové gurmány (ty si kupte taky), croissanty a šnečky.  


Oblíbená svíčka?
Mám ráda svíčky z Ikey, které vydrží docela dlouho. Nijak extra moc nevoní, ale právě to se mi na nich líbí. Když mám chuť na něco jemného, tak si ji zapálím. Nejoblíbenější vůně je určitě vanilka. A pak taková klasika, Yankee Candle. Mám aroma lampu, a protože je ještě jedna v obýváku, tak máme vosků dost. Přímo moje jsou Aloe Vera a Pink Grapefruit, které, chápu, nejsou moc podzimní, tak kradu i ty z obýváku.
 

Jaký je podzim tam, kde žiješ?
Popravdě někdy, když je slunečno, klidně může být i zima, se mi to strašně líbí. Ale když prší, já sedím ve škole zachumlaná v mikině a přesto je mi zima, tak to je přesně ten pocit, kdy bych nejradši zalezla do postele s čajem a nic nedělala. 


Kočičí linky, nebo výrazné rty?
Někdy tak, někdy tak. Občas mám chuť udělat si tmavé oči s kočičí linkou (taky je to praktické, že se nemusíte starat o rtěnku) a někdy právě tmavě fialové, červené, nebo třeba tmavě růžové rty. Teď je na mém wish listu právě dost tmavých rtěnek, protože jich zase tolik nemám.  


Nejvíc nošený svetr?
Ten jsem dostala k minulým Vánocům, je tmavě modrý s dírkami a je neskutečně příjemný. Taky mám ráda novou mikinu, která prakticky vypadá jako svetr. Je měkoučká, šedivá a jsou na ní copánky. Koupila jsem ji v Tchibu. 


Nejoblíbenější podzimní lak?
Našla jsem ve své sbírce čtyři. Většina je tmavých, protože já a tmavé nehty... to jde k sobě. Vlastně jakákoli barva na nehtech. Já vůbec mám laky ráda. Ale teď už k lakům na podzim - začnu laky od Essence. Mám tu dva, jeden světlounce hnědý s názvem Dare it nude a tmavě červenou, skoro až vínovou, Do you speak love? (No není to úžasný název?!). A dva od Rimmelu, které jsou výdrží o něco lepší. Zelenomodrý s názvem Do not disturb a tmavě modrý Aye, aye, Sailor. 


Skinny jeans nebo legíny?
Určitě, určitě skinny jeans. Nějak moc nechápu, proč to mají některé holky rády. Ano, je to pohodlné, ale to je tak všechno. Mně se to moc nelíbí. Zvlášť s krátkými tričky. Dobře, když je to s tričkem, které je pod zadek, tak mi to nějak moc nevadí. Ale jinak prostě miluju džíny, obzvláště skinny.


Kozačky nebo UGG?
Určitě kozačky. Ty válenky, nebo jak se tomu přezdívá, se mi nějak moc nelíbí a rozhodně mi nepřipadají praktické. Kozačky se podle mě hodí skoro ke všemu a líbí se mi. 


Klobouky nebo šátky?
Klobouk jsem nikdy neměla a vlastně bych asi ani neuměla kombinovat, ale moc se mi to líbí. Možná někdy. A šátky jsou mojí láskou, zvlášť ty obrovské dlouhé šály, pod kterých skoro není člověk vidět.


Tak jsme u konce! Já doufám, že jste si čtení užily a něco nového jste se o mně dozvěděly. 

A co vy? Čaj, káva, nebo horká čokoláda?

DTM

4 komentáře:

 1. Super tag :) Já mám taky moc ráda svíčky z Ikei a na podzim volím tmavě červené nehty :)

  V jednoduchosti je krása

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona je to taková klasika, která nomrzí. :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top