neděle 4. října 2015

New in | Září 2015

Dneska je teda celkem ošklivo. Zataženo, celkem zima a... prostě podzim je v plném proudu. Ale víte co? Udělám si čaj, sednu si k notebooku a jdu psát článek. Je to přesně TO počasí!

Mám pro vás dneska ukázku věcí, které jsem si koupila za měsíc září. Moc jsem nenakupovala, ale nějaké novinky jsou, tak se s vámi o ně podělím. Nemám je ještě tolik odzkoušené, ale názor jsem si na ně už udělala. Je to podle mě i dobrý článek na to, abyste mi do komentářů napsaly, na jaké produkty byste chtěly větší recenzi. 


Dneska je to skoro celé od Maybelline, protože byla v DMku akce řasenka plus dvoufázová rtěnka za 179 Kč, což je podle mě naprosto boží a musela jsem toho využít. 


Korektor mi došel a makeup z léta, který jsem vlastně i místo toho korektoru, je na mě už moc tmavý, tak jsem si ho musela pořídit. Popravdě je to přesně ten kosmetický produkt, který bych použila, kdybych si musela vybrat jenom jeden. Pleť dokonalou nemám a ráda si ji díky makeupu perfektní udělám. Bylo mi vlastně jedno, jaký si vezmu, chtěla jsem jenom nějaký tekutý. A volba padla na Affinitone od Maybelline a musím říct, že jsem ráda!


Ano, i já jsem podlehla a u mě prostě tento Lippen öl od Baley skončit musel. Má kuličkový aplikátorek a na rtech je velice příjemný, vydrží docela dlouho a krásně voní. Po kokosu. Nějak moc rty nevyléčí, na to mám jiný balzám, ale tohle jim tak nějak uleví. Je velice příjemný. 


Tohle je naprosto krásná rtěnka od Maybelline Super Stay 24 Ultimate Red v odstínu 475 Hot Coral. Byl to odstín, který se mi líbil úplně nejvíc. Myslím, že jsou u nás jenom čtyři odstíny a to je podle mě škoda. Není moc pigmentovaná, ale to je na některé dny i super, protože si to vezmu i klidně do školy. A není ani tolik vidět! Je strašně krásná, vlastně i nenápadná, jenom dodá rtům přirozenou barvu.


Se rtěnkou byla v akci tato řasenka, Big eyes. Říkala jsem si, že radši si koupím tu rtěnku i s řasenkou, než abych si ji potom koupila samotnou. Vlastně jsem tu řasenku ani nijak moc nechtěla, jen jsem ji chtěla zkusit. A víte co? Je to nejlepší řasenka od Maybelline!!Tak to je pro dnešek všechno. Samozřejmě se tyto produkty ukáží i v dalších článcích, pokud na ně neudělám samostatnou recenzi. 

A čím jste si v poslední době udělaly radost vy?

DTM ♡  

4 komentáře:

  1. Ta řasenka vypadá fakt dobře :) Mám moc ráda jejich řasenky. A olejíček na rty mám taky a je to super věc.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Přesně tak! Řasenky jsou v dorgérii nejlepší od Mabylline. :)

      Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top