neděle 25. října 2015

Maybelline Big Eyes Mascara

V zářijovém New in jsem vám ukazovala pár věcí, které jsem si ten měsíc koupila. Jednou z nich byla tato řasenka od Maybelline, o které jsem tam už psala, že jsem toho od ní moc neočekávala. A strašně mě překvapila! Rozhodně by to udělala i v tom případě, kdybych toho od ní chtěla moc, protože je fakt úžasná. 


Myslím, že každý, kdo o ní slyšel, ví, že má dva přírodní kartáčky. To je na ní také docela zvláštní. Jeden z nich je na horní řasy a druhý na dolní. Já jsem ji koupila v DMku a stojí kolem 250 Kč, ale často bývají na tyto řasenky slevy.


Líbí se mi obal této řasenky, je docela chytrý, ale i hezký. Růžovou i černou barvu mám ráda, vlastně jakákoli kombinace černé s nějakou zářivou barvou se mi líbí. Řasenka je voděodolná a vlastně ani nevím, jestli je nevoděodolná verze. Koupila bych si tu, protože u řasenek od Maybelline vím, že i ty klasické se neobtiskávají (alespoň ty, co jsem zkoušela) a skvěle drží. Tahle není výjimka, stejně jako v tom, že se špatně odličuje. Já ji odstraňuju dvoufázovou Mixou. 


Kartáček na horní řasy slibuje, že řasy zahustí a natočí. Mně obojí splňuje perfektně, zvláště to zahuštění. I třeba po dvou vrstvách mi řasy vypadají nádherně. Já si ale dokážu s řasenkou hrát tak pět minut, protože já si do školy většinou nedělám stíny nebo linky, ale výrazné oči miluju, tak to s řasenkou docela přeháním. Strašně se mi líbí obrovské řasy, něco jako mají mrkací panenky. A s Big Eyes mi to jde skvěle! Věřím ale, že i těm holkám, co mají rády jednoduché řasy, poslouží dobře. 


Kartáček na spodní řasy je mnohem drobnější. Má zvětšit i ty nejmenší a nejtenčí řasy. Tento typ kartáčku, ještě v tak malém provedení, by mi řasy mrkací panenky neudělal. Ten je jenom trošku zvýrazní a spíš prodlouží, než zahustí. Ale pracuje se s ním skvěle. Sice nedělá to, co slibuje, ale u dolních řas mi to prostě nevadí, tam takové požadavky nemám.


Řasenka docela rychle zasychá, takže i kdyby špatně držela, tak se spíš bude drolit (což je trochu vidět na fotce), než aby se obtiskávala. Jenže ona drží perfektně. Po celém dni nošení vypadá úplně stejně jako po nanesení. Jen to odličování, no. Micelární voda s ní ani nehne.

Takže konečný názor? Já jsem se zamilovala. A pokud máte rády menší kartáčky s přírodními štětinkami, je možné, že se taky zamilujete. 

Zkoušely jste tuto řasenku? Nebo jinou od Maybelline a co na ni říkáte? 

DTM ♡  

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. To je samozřejmé, že nemusí sednout a zaujmout každého :)

   Vymazat
 2. Me prijde ze strasne slepuje. :)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, musí se na ni docela opatrně. Ale já s tím zase takový problém nemám :)

   Vymazat
 3. Mně se její efekt líbí, přijde mi, že řasy dokáže krásně zvýraznit anebo to kontrastuje s tvým modrým okem :D

  Sprchový krém Weleda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná obojí, každopádně si ten efekt užívám :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top