středa 28. října 2015

Halloweenské nehty

Přemýšlela jsem nad tím, jaký zajímavý halloweenský článek bych chtěla udělat. Nějakou extra velkou párty nepořádám a ani na ni nejdu, takže ani kostým nechystám, a stejně je toho všude dost. Ale říkala jsem si, že bych si mohla udělat nějaké tématické nehty. Inspirovala jsem se na různých obrázcích na internetu a tak nějak jsem to spojila. Samozřejmě je levá ruka víc propracovaná a pravá extrémně jednoduchá, protože jsem si všechno dělala sama a na druhou ruku toho moc nezvládnu, strašně se mi klepou ruce. 


Začneme potřebnými barvami laků a pomůckami. Barvy jsou celkem jednoduché, které má nejspíš každá z nás doma. Tedy jednu barvu, kterou jsem chtěla, jsem nenašla ani já se svou velkou sbírkou laků, ale vzala jsem si nějaký podobný. 
Takže, barvy laků jsou: černá, bílá, červená, zelená a oranžová.
Pomůcky: vatové tyčinky  párátka, nebo pokud máte tuto věcičku na manikúru, co mám já - tyčinku s dvěma velikostmi kuliček na konci.


Prvně začneme tutoriálem na nehty na mé levé ruce, která je tedy trošku těžší. Ještě musím říct, že to vůbec nevypadá nějak profesionálně a zblízka je to fakt fujky, ale snad to nebude nijak vadit :)


Upíří pusa
Tahle se hodí na nějaký větší nehet, právě třeba palec. Jako podklad si nalakuji celý nehet černou, ale nemusím jít přímo do krajů na začátku a na konci nehtu, protože tam půjde pruh červené jako rty. A nakonec povolám do služby vatovou tyčinku nebo nějakého pomocníka, který dělá větší puntíky, a udělám si nehty. Špičáky udělám tak, aby se mi to na nehet vešlo, takže si to udělejte tak, jak se vám to líbí.


Pavučinka s krví
Popravdě tenhle nehet vypadá fakt příšerně, ale co. Jako podklad bílá, párátkem pár čáreček do tvaru pavučinky a na konec nehtu červenou jako krev, kterou protáhnu asi do půlky nehtu, aby to vypadalo, že po pavučince teče.


Jack Skelington
Pokud jste viděly Ukradené vánoce Tima Burtona, tak jistě znáte Jacka. Ten je šíleně jednoduchý, má bílou hlavu, takže nehet bude celý bílý s černým obličejíkem. Oči má podlouhlé a velké, nos jsou jenom dvě tečky a pusa vypadá jako sešitá, se stehy. Na to je skvělé požít párátko.


Dýně
A to je přesně ta barva, kterou jsem neměla, tak jsem použila teplou broskvovou, která půjde na celý nehet. Určitě, pokud máte oranžový, použijte ten, bude to tu dýni připomínat víc. Přesně na to místo, kde je u nehtu měsíček, namaluju zelenou lístky. A pak znova obličej, který by rozhodně vypadl líp, kdybych měla větší nehty, protože se mi toho tam moc nevešlo. Ale tady nehte upustit uzdu své fantazie a udělejte vaší dýni výraz, jaký chcete.


Frankenstein 
Ten má tvář zelenou, v oblasti měsíčku černé vlasy a sešitou pusu. Bílou udělám větší puntík a do něj menší černý, aby byl efekt očí hezčí.


Pravá ruka obsahuje jenom dva velmi jednoduché designy, které myslím zvládne i ta ruka, která se hodně klepe. 


Očička ve tmě
Celý nehet nakreslím černou a oči budou vypadat stejně jako o Frankensteina.


Krev
Jako podklad bude bílá, může symbolizovat třeba stěnu, která bude postříkaná krví. Potom si na nějakou paletu udělejte puntík červeným lakem, naberte si ho párátkem a jenom na nehet čmárejte. 

Tak to je všechno, co jsme na své nehty zvládla. Doufám, že se vám to bude líbit a třeba se inspirujete!


Užijte si halloween!

DTM ♡

8 komentářů:

 1. Povedlo se ti to! Nehty se mi líbí a celkem tě obdivuji, protože já jsem ráda, když si nalakuji obě ruky :D

  Sweater Weather Tag

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc! Popravdě jsem hodně odlakovávala, taky se mi občas nedaří... Často. :D

   Vymazat
 2. To je super. Líbí se mi nejvíc Frankenstein! :)
  KattyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Popravdě je to taky můj favorit, spolu s tou pusou. :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top