pátek 30. října 2015

7 tipů: Ach ten Zoot...

Tak jsem na to konečně přišla! Před nějakými třemi měsíci jsem si založila účet na Polyvore, protože jsem strašně chtěla dělat ty krásné koláže se vším, co se mi líbí a co mi přijde úžasňácké. A může to být inspirace i pro vás, třeba si tam najdete něco svého! Jenže se mi to vůbec nevedlo, netušila jsem třeba, jak tam mám dát obrázky svoje, které jsem si našla... Ale poslední dva dny jsem na tom zapracovala a nějak jsem na to přišla!

Já se vůbec netajím tím, že absolutně zbožňuju Zoot. Mají tam přesně ty věci, co se mi líbí a co mi připadají úžasňácké a nejroztomilejší na světě. Takže jsem si vzala pár věcí z této stránky a vytvořila jsem tuto inspirační koláž, která je zároveň mým wishlistem. (Takže toto není inspirace jen pro moje čtenáře, ale taky třebas pro rodiče... a prarodiče... na Vánoce. Rozumíte.)

Taky, kromě Zůtu, miluju a obdivuju jednorožce. Jojo, taky jste si mohli všimnout na mé Faviconce, kde je děsně roztomilý jednorožčík. A já patřím do té rodiny jednorožčích maniaků, kteří potřebují s nimi mít všechno a všude. Takže vás jistě nepřekvapí dvě věci s jednorožci... Ale musela jsem se hodně držet, aby jich tam nebylo víc, to mi věřte!

(Slibuju, poslední odstavec před popisem věciček!) Nemohla jsem vynechat ani dvě moje nejoblíbenější barvy - tyrkysovou a růžovou. Vzhledem k tomu, že tyhle věci jsou takové jemné, romantické a světloučké, zvolila jsem i pastelové odstíny. Tak jdeme konečně na to!Ach ten Zoot...
1. Unicorns are real. Jojo. Tohle je tričko ze Zůtu, který potřebuju. Vážně, vážně moc. Radši dvakrát. A ještě to srdíčko místo tečky! Nepřipadá vám to jako nejlepší tričko na světě? Už se v tom prostě vidím. S nějakou děsně světloučkou růžovou rtěnkou a těma ponožkama, ale o nich v šestce. 

2. Obdivuju produkty od značky Cath Kidston. Mám doma jednu malinkou puntíkatou kosmetickou taštičku právě od Cath Kidston a mamka má tmavě modrou kytičkovanou kabelku, která je pro Cath Kidston mnohem víc typická. Ale teď to nebude o taštičce, chci vám představit hrneček. Já jsem jimi posedlá a potřebuju mít všechny krásné hrnečky na světě. Tenhle je s lístečkama a... veverkama! No? Musím říkat víc?

3. Placka. Děsně praktická věc, i když tenhle nápis bych mohla mít napsaný na čele, aby to všichni věděli. Já jsem po ránu děsně naštvaná, nevrlá a cholerická. A tenhle rok se to dokonce zhoršilo! Pokud něco poruší moji rutinu, mám přesně ten pocit, jako když v ponožkách šlápnu do vody. Mohla bych vraždit. A protože to na čele mít napsaný nechci, tak zvolím jednodušší a přijatelnější variantu: připnu si to na tričko.

4. Myslím, že bych potřebovala pár věcí v mém pokojíčku lépe zorganizovat a tohle by mi mohlo pomoct - plechové dózičky od značky Cooksmart. Nebo by se to mohlo hodit jako super místo pro lízátka, bonbóny a žvýkačky. Já mám jednu svojí schovanou skříňku, kde jsou tyhle dobroty schované, a až to bude všecko hotové (prosím prosím, i s těmito dózičkami!), tak vám to samozřejmě ukážu. Ale musí to být tajná akce, protože by mi na to někdo pak chodil. A to teda ne.

5. Úplně mi teď poskočilo srdce, páč jsme zase u jednorožců. A tohle je, dámy a pánové, nejchytřejší věc na světě spojená s tou nejroztomilejší. Je to vlastně organizér na šperky, já si tam hodím své prstýnky, protože já je nosím každý den, tak abych je měla po ruce (když ještě nebudou na ruce). A taky se dají pověsit i na jeho roh! V tom je právě ta praktičnost jednorožců.

6. Jak jsem psala, že až na sobě budu mít tu rtěnku a to tričko, tak nesmí chybět ani tyto ponožky. Protože když za blázna, tak za pořádnýho. Takže Happy Socks jsou jasná volba. A pokud k ní nenajdu druhou do páru, tak co. Vždyť je to jedno. 

7. Jak jsem psala o dózičkách od značky Cooksmart, tak tady mám i tác. S kytičkama. Jsou na výběr dvě velikosti a já chci ten menší, protože i přesto není moc malý. A je strašně krásný, až si budu chtít udělat super dobrou snídani na super úžasný tác. A taky si myslím, že bude úžasně fotogenický, takže na instagram jako dělané.


A jaké jsou vaše tipy?

DTM

6 komentářů:

 1. Na Zoot pořád koukám a už mám vybraných "pár" věcí, které bych chtěla, ale pořád jsem se nerozhodla je objednat :D A happy socks vypadají dokonale!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak si vyber pár věcí z těch "pár" věcí a objednej si je!! :)

   Vymazat
 2. tú 5 musím mať!! ani si mi to nemala ukazovať, teraz sa mi o tom bude aj snívať :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se moc omlouvám... :) Každopádně peneženka zapláče, protože i kdybys zůstala jen u toho kousku (ale předpokládám, že v košíku nebude jen to), tak i přesto to není moc levné, no. :/

   Vymazat
 3. já mám teď na zootu vyhlídnutý zimní kabátek, ale pořád nemají mojí velikost, doufám, že ho brzy naskladní :(

  OdpovědětVymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top