středa 30. září 2015

✄ Back to school: What makes me happy

A je to tady. Poslední článek ze série Back to school. Ne že bych je neměla ráda, ale pravda je, že už se docela těším na recenze kosmetiky, články s koňmi, oblečením a tak. Ale ke dnešnímu článku - je to nový post z edice What Makes Me Happy, která má vlastně znamenat něco jako oblíbence, ale já jsem si to chtěla pojmenovat jinak. Docela se mi ten název líbí, hlavně to není nijak omezující, protože si můžu udělat WMMH, kdy budu chtít. Nemusí to být vždy jen na konci měsíce. Ale už jdeme na to!


Není tu jen kosmetika, sanžila jsem se vybrat věci z běžného života. Vždyť jsou to věci, které ráda používám ve škole, po škole, před školou... chápete. Takže tu máme: MP3 od Sony, kterou miluju zvláště v autobusu, protože nemám co dělat a muzika mě zabaví. Často na dost dlouho, až někdy zapomenu, že mám vystoupit. Dva prstýnky, bez kterých si nedokážu svůj život už představit, jsou z Českého Krumlova, koupila jsem je na Slavnostech pětilisté růže. Jsou ručně dělané z mědi, krásné, příjemné. Další věcí je tu mintová gumička Invisibobble, která je naprosto úžasná. Vydží na vlasech hrozně dlouho, nemusím ji moc utahovat. A ta barva! 

Poslední dobou jsem si oblíbila pálení vosku, takže svíčky jsou naprostým must have! Taky jsem si oblíbila lepítka ze zootu, která jsem už určitě někde ukazovala, protože je zbožňuju. Je tam spousta barviček, nápisů, tvarů... A poslední nekosmetická věc je balení žvýkaček od Mentos UP2U, které jsem bohužel nekoupila v Česku. Jsou skvělé v tom, že tam jsou dvě výborné příchutě a nějaký krásný citát navíc. 


Jako zástupce kosmetiky tu je balzámek na rty od Korresu. Má tmavou výraznou vínovou barvu, je dost dobře pigmentovaný a krásně voní! Jediným mínusem je cena, protože stojí okolo sto padesáti korun. Pak tvářenka od Sephory, která je v krásném neutrálním matném odstínu. Měla jsem ji v boxu The Best of Sephora, který byl v prodeji okolo Vánoc. Tvářenka není moc pigmentovaná, takže to s ní nikdy nepřeženu. Další kosmetická věc je rozjasňovač od Makeup Revolution, na který můžete najít podorbnější recenzi tady. Je zlatavý, překrásně třpytivý a prostě boží! Další kosmetická věc je lak na nehty od Essence, který prakticky není vodět, je jen lesklý s troškou třpyteček. Má být nějaký vyživující, ale nějak moc toho nedělá. Mám ho ráda kvůli tomu efektu na nehtech a taky dost dlouho vydrží. A naposledy kleštičky na řasy od Ebelinu, bez kterých nedám už ani ránu!


Líbil se vám článek WMMH? A co jste si oblíbily vy? Máte zkušenost s njaká mým produktem a co na něj říkáte?

DTM ♡

4 komentáře:

 1. na jeseň je pálenie sviečok najlepšie :) pri knižke a tak! no a ten rozjasňovač vyzerá veľmi dobre a tiež balzam od Korres by som brala!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, třeba v létě nejsou ty svíčky tolik... Jsem ráda, že se ti produkty líbí. :)

   Vymazat
 2. Ten rozjasňovač od Makeup revolution vypadá suprově :)

  Evolution of smooth

  OdpovědětVymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top