sobota 5. září 2015

✄ Back to school: Nezbytnosti do školy

Dneska to bude o věcech, které s sebou tahám vždycky do školy a nesmí mi tam chybět. Většinou samozřejmě nepoužiju všechny, ale cítím se mnohem víc jistá, když mám všechno a nic mi nechybí.První věc je samozřejmě batoh, který mám od značky Dakine, což je na studentské batohy podle mě nejlepší značka, mám ho teď už druhým rokem a vypadá stejně jako na začátku. Pravda je, že věci nijak extra neničím a dávám na ně pozor, ale stejně. Má asi 16 litrů a to je pro mě skvělá velikost. Je černý s lesklými kytičkami a modrými detaily, takže se hodí ke všemu. 

Další, neméně důležitá, je učení. Samozřejmě. Nikdy jsem si sešity nezdobila, ale letos jsem si koupila hezké, které už nijak dekorovat nepotřebují. Jak již někde říkala, tak mám ráda infantilní blbůstky, takže se nemůžete divit, že tam jsou dva sešity s hlavními postavami z Frozen a dva s Mimoni. Jistě vás ani nepřekvapí, že ten pravěký Mimoň je na dějepis. Pak je tam můj oblíbený sešit s nápisem monocromo, který je vždy pouze jednobarevný. A nakonec nějaký poznámkový blok - je to super, pokud si zapomenete sešit nebo si jednoduše potřebujete zapsat něco z hodiny, takže si ho také zabalím.

Dále je tu kosmetická taštička, která je sice celkem velká, ale plná naprostých nezbytností! Zanedlouho bude článek, co v ní tahám. Takže až bude online, dám sem odkaz.

Můj penál je plný barviček, propisek, tužek, fixek a per. Mám ho také od Dakine, hodí se přesně k tašce, ale přemýšlím, že si koupím nebo ušiju nový, protože je dost velký a já ho nenaplním celý. 

Samozřejmě mi tam nesmí chybět nějaká elektronika, což je MP3, sluchátka a mobil. Ten nemusím ani vysvětlovat, prostě ho potřebuju, tahám ho všude. Taky jsem se naučila brát s sebou do tašky empétrojku a sluchátka, protože v mém mobilu nemám žádnou hudbu a když třeba jedu autobusem domů a nemám co dělat, tak mi cesta rychleji uteče s hudbou. A taky zpříjemní, což potřebuju, protože nesnáším jízdy autobusem. Kdyby se mnou jezdila nějaká kamarádka, tak by to rozhodně nevadilo, ale žádná z nich nebydlí blízko. 

V neposlední řadě je tu také pití a svačina, která je samozřejmě naprosto nezbytná. Víc než učení, protože kdo by se rád o přestávce neobčerstvil a nenabral novou energii a sílu na další hodiny (které jsou nekonečné... stejně je těch devět hodin dost dlouhých). K pití obvykle nosím vodu s citronem, protože nemám ráda hodně sladké šťávy a samotná voda mi moc nechutná, takže voda s citronem je jasná volba. A k svačině si dělám mix z oříšků, müsli, lupínků, cereálií a sušeného ovoce, prostě mistička plná jídla, které miluju a nikdy se toho nepřejím!

A teď v poslední řadě, ale neméně důležitý, je diář. Zapisuju si do něj všechno, co je potřeba udělat a samozřejmě nějaké malé radosti, které se ten den staly, abych ten diář neotevírala se znechucením, že musím něco udělat, ale aby to bylo s nadšením si přečíst, co se ten den stalo skvělého a pak až přelétnout ty úkoly. :)  Tím končím dnešní článek, který se vám, doufám, líbil, a třeba jste se nějak inspirovaly - i když myslím, že všechny nosíme v tašce dost podobné věci.
Přeju vám plno hezkých okamžiků v novém školním roce!

DTM ♡


Dnešní pomocník :)

4 komentáře:

 1. Samý rozkošnosti. Přesně podle mýho gusta. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju! Profesor na zemák ze sešitu s Annou moc nadšenej nebyl... :D

   Vymazat
 2. Super článek. Sluchátka a mobil nesmí chybět, vždy jsem na sebe naštvaná, když si zapomenu sluchátka :D

  OdpovědětVymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top