pondělí 31. srpna 2015

☼ Poslední den prázdnin!...

A je to tady. Musím říct, že jsem naštvaná. Kdo by nebyl? I když miluju to období back to school, kdy všichni kupují školní pomůcky a vymýšlejí nové outfity do školy, tak mi to je stejně trochu líto. Když si vybavím celé prázdniny, tak byly vlastně strašně dlouhé, ale zároveň uběhly jedním mrknutím oka. Jo, těším se na nové sešity a na to, až si zapíšu první úkol do svého nového diáře, ale netěším se na to, až ty sešity budou skoro celé popsané a otrhané, protože mi to bude úplně jedno, a až ten úkol bude v pořadí stý a mě bude lézt krkem. 

Koukala jsem na rozvrh - ještě nikdy jsem neměla devět hodin. A teď je mám, v úterý, a musím říct, že z téhle změny nijak odvařená nejsem. Zato jsem nadšená z té, která se mi jistě nepoštěstí ještě dlouho potom - v pátek pět hodin! Jsem fakt ráda, i když bych to možná uvítala v pondělí. Dva dny v týdnu šest hodin, to je fajn, na to jsem zvyklá. A ve čtvrtek další odpoledka (říkáte tomu poledka, nebo odpoledka?), ale to jen osm hodin. Takhle jsem to měla i minulý rok.

Pamatuji si, jak jsme zmateně běhali s novými kamarády v primě a hledali třídy, ve kterých se budeme učit, na což jsem alespoň já nebyla zvyklá, protože jsem se na základce učila celý den v jedné třídě. Teď to mám v malíčku, ale teď se budu muset zase dostat do toho nového rozvrhu. Změny nemám ráda, takže nejspíš budu celý příští měsíc, kdy se budu muset dívat do rozvrhu, naštvaná. :D

A teď už k prázdninám. Krátce bych chtěla shrnout oba měsíce s tím, že jsem vytvořila dvě koláže. Červenec jsem si strašně užila, byl to extrémně odpočinkový měsíc - vyrábění, psaní, koupání, nakupování a čtení. No prostě super! Většinou bylo obrovské vedro, což jsem si děsně užívala. To miluju a podle mě by mělo být takových třicet stupňů určitě alespoň jeden týden každý měsíc. To by bylo skvělý! 


A srpen byl víc o zážitcích - první lekce na koních, Krkonoše, jóga, a hlavně Vídeň!

 
Který měsíc se více vydařil vám? A jak jste si vůbec užily prázdniny? Těšíte se do školy?

DTM ♡

2 komentáře:

 1. Do školy se vůbec netěším, ale už je to díkybohu naposled:D
  HAUTE BASICS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, to se máš! Já mám před sebou ještě střední a výšku (doufejme)! :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top