neděle 23. srpna 2015

☼ 54. den prázdnin! → Pár radostí z prázdnin

Vzpomněla jsem si, že jsem vám neukázala pár věcí, které jsem dostala od kamarádek k narozeninám, ale řekla jsem si, že počkám, až se mi toho nakupí víc - neboli - až se uvidím s tetou, která nedávno přiletěla z Anglie. Nevidíme se často a je už tak nějak zvykem, že nám přiveze pár věcí, které se jí pro nás budou líbit, nebo když jí napíšeme nějaké tipy, které by nám udělaly radost. Já jsem chtěla, aby mi přivezla nějaké maličkosti z Paperchase, což je vlastně papírnictví, kde je spousta úžasných samolepek, barevných pásek, setů s lepícími papírky a spousta dalšího, což je něco pro mě. Přivezla mi naprosto úžasné věci! Jsem strašně nadšená i z věcí, které mi vybraly její malé děti, o Mimoně tu není nouze :). 

Od kamarádek, s nimiž jsem se o prázdninách viděla, jsem taky dostala spoustu věcí. Jedna byla v Řecku a taky na filmovém festivalu v Karlových Varech, a druhá v Norsku. Myslím, že mě obě mají přečtenou a moc dobře vědí, co by se mi líbilo, takže z těch věciček mám také ohromnou radost!!

A poslední věci jsem si koupila já nebo moje mamka. Když jsme byly před pár dny v Praze, šly jsme se podívat do Gate, protože jsem si chtěla koupit snapback s kytičkami, a narazily jsme tam na úžasné tričko - stejně jako v Tally Weijl, kde jsem to roztomilé tílko prostě nemohla nechat!    


Prvně tedy věci z Anglie - naprosto úžasné tričko a malý ručník s Mimoněm a kosmetická taštička od Cath Kidston, ve které jsem našla POREfessional od Benefitu a vzoreček High Impact Mascara od Clinique, což je teď moje nejoblíbenější řasenka. 
Jak jsem psala o Paperchase, teď nadešel čas vám ukázat ty nejroztomilejší věci - set lepících papírků s barevným vzorem, který je na magnet, což je naprosto úžasné, protože se papírky nemohou vysypat, další set tentokrát s jednorožcem a nakonec sada samolepek ovoce. 


Teď je tu fotka s věcmi od holek - set washi-papírů (což jsem viděla poprvé a je to naprosto úžasný nápad), náušnice a placka z filmového festivalu a malá mýdla z Řecka, která nádherně voní - jedno po olivách a druhé po růžích.


A úplně nakonec moje nákupy. Tílko  nápisem Beach Therapy je z Tally Weijl, tričko s jednorožcem z Gate, stejně jako snapback s kytičkami, další set lepících papírků, tentokrát z Tchiba a poslední věcí je malá paletka neutrálních stínů od Flormaru. 
Máte taky tolik rádi sety s lepícími papírky?

DTM ♡

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top