pondělí 17. srpna 2015

☼ 48. den prázdnin! → Andílek na nervy

Dneska jsem byly mamkou v kině na filmu Andílek na nervy. Vlastně ani nevím, co jsem od toho očekávala, asi jenom to, že to bude taková oddechová hoďka a půl, kterou si užiju. A užila!Film pojednává o Viky, což je čtrnáctiletá bloggerka, které zemře matka a ona si musí vybrat mezi dětským domovem nebo životem s otcem, jež nikdy neviděla. Raději si vybere druhou možnost, ale záhy lituje, protože se z města musela přestěhovat na vesnici, kde jejím potřebám nikdo nerozumí a nikdo se s ní nebaví. Ještě k tomu její otec vůbec nechápe způsob života, kterým se ona ubírá. Kuskus, bulgur? Cizí slova. Radši salám a uzeniny. Útěchu Viky nachází u své tety, která jí vaří ráda a dobře se s ní povídá. A vůbec je její taťka nemožný - Vánoce s ní vůbec netráví, raději se opije s přáteli, nebere ji vážně a nestará se o ni tak, jak ona potřebuje. Za několik měsíců se všechno změní k lepšímu - chodí s ní běhat, zajímá se a pečuje o ni. A ještě k tomu je tam David, jediný kluk, který vypadá k světu.A můj názor? Fil byl super, líbil se mi, i když tedy Adama Mišíka moc nemusím, tak tady mi tolik nevadil, zřejmě proto, že nebyl v tolika scénách. A sice si nemyslím, že by byl takový rozdíl mezi městskou holkou a vesničany, ale to je všechno o výchově - a Viky byla dost rozmazlená. Film byl velmi vtipný, zajímavý, i když s předvídatelným koncem. 

Viděli jste ho? 

DTM ♡

2 komentáře:

 1. Prima tip, už si ho píšu na seznam "filmů, který chci ještě o prázdninách vidět". ;) Adama Mišíka neznam, tak mi třeba (zatim) ani nebude vadit. ;)
  Měj se krásně, papa.
  Vivi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Napiš! No, ono je to o člověku, že, podle mě má takový zvláštní kukuč :). Ale jak jsem psala, moc tam nebyl, takže ok. ;)
   Ty taky a děkuju za komentář! :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top