sobota 15. srpna 2015

☼ První menu

Dneska vám ukážu, co jsem ukuchtila na první den mé výzvy. Snídaně je superjednoduchá, stejně tak oběd a trošku složitější je večeře. Ale vůbec se nemusíte bát, i přesto je to rychlé a snadné.

Snídaně - Jogurt a čokoládové müsli
Tohle je moje nejčastější snídaně, zaprvé je to strašně rychlé a zadruhé dost vydatné a nevyhládne mi tolik rychle. Müsli je od Emco a zajímavé na něm je, že není pečené, pouze sypané, takže je mnohem zdravější. I když tam jsou kousky čokolády. A k pití pomerančový džus.Oběd - Špagety s cuketou
Nejprve si uvařím špagety, nastrouhám na plátky cuketu a poté dám na pánvičku máslo s pár lístky šalvěje. Ta dodá šmrnc a správnou vůni. Až bude šalvěj usmažená dozlatova, hodím na pánev cuketu. Potom, co bude krásně měkká, k ní přidám špagety a pořádně zamíchám. Nesmím zapomenout ochutit pepřem a solí.
 Večeře - Brokolice se sýrem a vajíčkem
Nechám si na pár minut povařit brokolici, mezitím si připravím směs: mléko, vajíčka, troška strouhanky, nastrouhaný sýr, sůl a pepř. Všechno smíchám, a až se mi dovaří brokolice, dám směs spolu s ní do zapékací misky. Předehřeju troubu na 200°C a nechám péct. 
Jaký recept vás nejvíc zaujal?

DTM ♡

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top