pondělí 10. srpna 2015

☼ 41. den prázdnin! → Maličkosti z dovolené

Sice se v Krkonoších nedají sehnat  věci, které by pro mě byly třeba novinkou nebo nějaké neznámé, tak přesto jsem tam něco objevila. Knihy byly nutností, protože jsem si vzala jen dvě, přičemž jedna z nich byla třetí díl nějaké série, kterou si chci přečíst, ale zjistila jsem to až na místě, tak jsem ji nechtěla začínat. No a jedna kniha byla samozřejmě málo, když jsem polovinu zhltla po cestě. Tak jsme se stavěli v knihkupectví a tam jsem si koupila Dvakrát dospělá od Lenky Lanczové a Zpověď jednoho děvčete od Alžběty Hulové. Ta druhá vypadala nápadně stejně jako některé lanczovky (zřejmě to bude stejným vydavatelstvím :D), tak jsem ji chtěla srovnat. A nakonec jsem zjistila, že jsem chtěla porovnávat neporovnatelné, protože se ta Zpověď dotýká mnohem složitějších témat, než o kterých leckdy píše L. Lanczová. I když jsem od ní samozřejmě četla knihy, kde se psalo o různých závislostech, anorexii a tak, ale tahle kniha byla prostě jiná. Hrubé násilí, sebepoškozování... Další věc je plyšový mimoň, který je fakt sladký, stejně jako náplň plechové krabičky Jelly Belly, ve které byly - jak jinak - známé bonbony ve tvaru fazolek. 


DTM ♡

2 komentáře:

 1. Knížku dvakrát dospělá jsem nedávno dostala od kamarádky, tak jsem na ni celkem zvědavá. Moc od českých spisovatelů nečtu, ale od Lenky mám už jednu knížku - Souhvězdí labutě.

  Saloos BIO Tělový Peeling Čokoláda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je skvělá, akorát ta hlavní hrdinka mi nepřipadala sympatická, takže to bylo zase trochu něco jiného. Souhvězdí labutě neznám, mrknu. :)

   Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top