neděle 31. května 2015

Základ pro DIY diář

Tak konečně píšu článek o mém nynějším diáři, který jsem si sestavila sama a musím říct, že mě to moc baví. A dnes to bude o mých nutnostech a co je vlastně k tomu potřeba. 

1. Samotný diář.
Mám již článek o tom, jak jsem ho vybírala. Velikosti, design, provedení... V tomto případě je nutné nad tím opravdu uvažovat, protože tento typ diáře může vydržet i pár let. Takže je vhodné použít něco neutrálního, třeba jednobarevného s ozdůbkami nebo tak. A taky náplně do něj, že.

2. Stránky.
Já jsem si je dělala sama, o tom bude další článek. Možná se to bude zdát jako hloupost, proč taky psát článek o tomto jednoduchém kroku, ale já jsem vymyslela spoustu vychytávek. Nebo spíš něco, díky čemu se stránky hned tak nevytrhnou.  
3. Rozdělovače.
Nenašla jsem pro to jiné vhodné slovo, prostě rozdělovače. Stačí na to použít i obyčejné svorky, to potom člověk ví, kam přesně sáhnout, ale proč si nedělat nějaké tvrdší, které taky něco vydrží? Hezky si je ozdobit? Nadepsat si je? Toto zahrnu také do článku o stránkách.
4. Děrovačka.
O tomto se nejspíše také rozepíšu v dalším článku, ale tady musím zmínit, že je dobré koupit si s polohovacími dírkami, protože mě se stalo, že ta obyčejná měla nevhodné to rozestavení. Nevím, jak to popsat, prostě to nepasovalo. Mimochodem, existuje super věcička, a to jedno-děrovačka. Prostě má jen jednu dírku a je to nejroztomilejší věc na světě!5. A nezapomenout na DIY!
A tom mám znova článek. Prostě a jednoduše - kdo by nechtěl krásný diář? Vlaječky, samolepky,... prostě ráj!
Končíme jako obvykle u pátého tipu. Já vám moc děkuju za to, že jste došli až sem a doufám, že se vám to líbilo, mějte se krásně!

DTM  

P. S.: Pokud chcete vidět obnovenou verzi článku, tak mrkněte sem. Nebo taky můžete projet moji celou diářovou sekci na blogu ;)

2 komentáře:

  1. Moc děkuji za nápad s jednoděrovačkou!! A vůbe - díky za inspiraci!:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já tobě moc děkuju za tak milej komentář! :)

      Vymazat

Moc děkuju za každý váš komentář! Dělají mi neskutečnou radost a všechny si moc ráda čtu :)

Back to Top